Meistrai

Sėkmingas lietuvių pasirodymas Europos meistrų plaukimo (25 m) čempionate (papildyta)

Vedestas Šefleris / Asmeninio albumo nuotr.

Lapkričio 19–25 Madeira (POR) 25 m baseinas Rezultatai Varžybų svetainė

Madeiroje (Portugalija) baigiasi debiutinis Europos meistrų plaukimo čempionatas trumpame (25 m) baseine. Iš jo į Lietuvą su dviem aukso ir vienu sidabro medaliu sugrįš Vedestas Šefleris, o dviem bronzos – Aida Vilimienė.

Penktadienį V. Šefleris (Kauno plaukimo meistrų ir neįgaliųjų klubas „Takas“) buvo nepralenkiamas vyrų 200 m plaukimo peteliške rungtyje. 50–54 m. kategorijoje jis užtikrintai užėmė pirmąją vietą, kai nuotolį įveikė per 2 min. 22,92 sek.

Artimiausią varžovą lietuvis aplenkė beveik 6 sekundėmis.

200 m peteliške rezultatai

Ketvirtadienio varžybose V. Šefleris buvo ketvirtas vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje. Lietuvis finišavo per 57,46 sek., o iki bronzos apdovanojimo trūko mažiau nei sekundės.

V. Šefleris Madeiroje taip pat pelnė auksą vyrų 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje, o 100 m peteliške distancijoje jam atiteko sidabras.

Vedestas Šefleris (trečias iš dešinės) su čempionato dalyviais / European Aquatics/Pedro Vasconcelos nuotr.

Europos meistrų čempionate Madeiroje plaukikai varžėsi ne tik baseine, bet ir atvirame vandenyje. Dėl prastų oro sąlygų buvo nukelti 1,5 km ir 3 km plaukimai, bet galiausiai dalyviams buvo leista startuoti.

Savojo starto sulaukė ir klaipėdietė Aida Vilimienė, pridėjusi dar vieną bronzos medalį 1,5 km plaukime (60–64 m. amžiaus grupė). Ji nuotolį įveikė per 25 min. 59 sek.

European Aquatics/Pedro Vasconcelos nuotr.

Klaipėdos plaukimo veteranų sporto klubo „Nendrė“ atstovė anksčiau iškovojo bronzą ir moterų (60–64 m.) 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje.

Aida Vilimienė / Astos Dirgėlienės nuotr.

„LTU Aquatics“ primena, kad Lietuvos meistrų plaukimo čempionatas trumpame baseine vyks gruodžio 2 dieną (šeštadienį) Druskininkuose. Techninės varžybų dalyvių paraiškos pateikiamos iki 2023 m. lapkričio 28 d.

Su šalies meistrų čempionato nuostatais galima susipažinti čia.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai