#MesLTUAquatics

Asociacija „Vilniaus šuolininkų į vandenį klubas“

Asociacijoje „Vilniaus šuolininkų į vandenį klubas“ dirba patyrę ir entuziazmo nestokojantys treneriai profesionalai, galintys pasiūlyti kokybišką mokymą, kuris padeda sportininkams siekti aukštumų. Tai – traukos taškas talentingiems vaikams, skatinantis aktyvumą ir sveiką gyvenseną. Klubas suteikia visiems šansą dalyvauti ir tobulėti šuolių į vandenį srityje. Tą įrodo gausus šios sporto šakos mėgėjų būrys.

ORGANIZACIJOS MISIJA
Skatinti šuolių į vandenį sportą ir sudaryti galimybę įvairaus amžiaus ir lygio sportininkams dalyvauti šioje sveikatos ir pramogų veikloje. Klubas siekia ugdyti, tobulinti ir integruoti bendruomenę per šuolių į vandenį sportą.

Organizacija skatina ir remia aukšto sporto meistriškumo šuolių į vandenį sporte plėtrą. Ypatingas dėmesys skiriamas jaunimui ir jo pasirengimui dalyvauti Europos ir pasaulio jaunimo čempionatuose ir kitose tarptautinėse varžybose. Klubo sėkmės istorijos jaunimo varžybose organizacijai suteikia naujų ambicijų ir motyvuoja skatinti talentingą jaunimą siekti aukštumų šiame sporte.

ORGANIZACIJOS VIZIJA
Tapti europinio lygio šuolių į vandenį sporto centru, kuriame aukščiausio meistriškumo sportininkai iš visos Europos noriai vyktų varžytis. „Vilniaus šuolininkų į vandenį klubas“ siekia tapti pavyzdiniu modeliu, skatinančiu visos Lietuvos jaunuosius šuolininkus į vandenį siekti aukšto sporto meistriškumo, dalyvauti svarbiausiose Europos ir pasaulio varžybose. Klubas siekia, kad šuoliai į vandenį taptų ne tik sporto, bet ir bendruomenės, tarptautinio bendradarbiavimo ir įtraukties simboliu.

PASIEKIMAI
Organizacija turi pajėgių sportininkų, tačiau labiausiai didžiuojasi begaliniu trenerių entuziazmu. Jo dėka, net ir neturėdama elementarių priemonių ir tinkamos sporto bazės, į tarptautines varžybas išleidžia ir pasitinka tinkamai ir garbingai atstovaujančius, Lietuvos vardą garsinančius sportininkus.

VANDENS SPORTO POPULIARINIMAS
Organizacija teikia kokybišką mokymą ir treniruotes visoms amžiaus grupėms, skatina sportininkų augimą ir šuolių į vandenį plėtrą. Tai pritraukia vis daugiau žmonių, norinčių išmokti šio sporto. Sėkmingi rezultatai tarptautinėse varžybose įkvepia kitus jaunus sportininkus prisijungti prie klubo ir mokytis šuolių į vandenį.
Organizuodamas vietines ir tarptautines šuolių į vandenį varžybas „Vilniaus šuolininkų į vandenį klubas“ populiarina šuolius į vandenį Lietuvoje ir ieško galimybių plėsti šuolių į vandenį geografiją. Organizacija skleidžia informaciją apie šuolius į vandenį, jų privalumus ir galimybes žiniasklaidai, taip pat socialiniuose tinkluose ir taip prisideda prie šio sporto žinomumo didinimo.

SKENDIMŲ PREVENCIJA
Šuolių į vandenį treneriai kartu su Sostinės vaikų ir jaunimo centru dalyvauja ir yra įvairių skendimo prevencinių projektų bendraautoriai.

Šuolių į vandenį treneriai yra aktyvūs šuolininkai ir neretai dalyvauja bei skina laurus šuolių į vandenį veteranų varžybose. Tai yra ne tik puikus būdas palaikyti sveikatą ir gerą savijautą, bet ir puikus pavyzdys jaunimui. Šuoliai į vandenį puikiai tinka tiems, kurie nori integruoti sveiką gyvenseną į savo gyvenimą.

– ASOCIACIJA „VILNIAUS ŠUOLININKŲ Į VANDENĮ KLUBAS“

PROPAGUOJAMAS SPORTAS

ORGANIZACIJOS VADOVAS
Rimantas PURONAS

INTERNETINĖ SVETAINĖ
vilniusdiving.com

SOC. TINKLAI
Facebook
Instagram

0
TRENERIAI/PLAUKIMO INSTRUKTORIAI
0
SPORTININKAI

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai