Mokymas plaukti

Alytuje įteikti mokymo plaukti projekto pažymėjimai

Šeštadienį Alytaus sporto ir rekreacijos centre įteikti 18 pamokų baigimo pažymėjimai šios įstaigos baseine projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje” pamokas lankiusiems antrokėliams. 

Centro plaukimo treneriai Viktoras Janavičius, Viktorija Skroblienė, Kristina Svirtun, Romualdas Garbinas ir Lionginas Kuprys mokė plaukti daugiau kaip 200 mokinių iš Alytaus miesto Šaltinių, Dainavos, Panemunės, „Volungės” pagrindinių mokyklų ir Alytaus rajono Simno ir Krokialaukio gimnazijų. 

Į šventę susirinko gausus būrys tėvų, senelių, draugų, kurie aktyviai palaikė jaunuosius projekto dalyvius besivaržiusius laisvu stiliumi arba nugara įveikiant 25 m nuotolį. 

Susirinkusius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyr. specialistas Romas Zdanavičius, Alytaus rajono savivaldybės mero patarėjas Ramūnas Bielevičius. 

Alytaus sporto ir rekreacijos centro plaukikai pademonstravo įvairius sportinio plaukimo stilius. Buvo papasakota apie Lietuvos plaukimo istoriją, paminėti geriausi Lietuvos ir Alytaus miesto praeities ir dabarties plaukikai. 

 

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai