Mokymas plaukti

Ypatingam plaukimo projektui skelbiamas logotipo konkursas

Lietuvos plaukimo federacija skelbia konkursą sukurti logotipą vaikų mokymo plaukti projektui ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2015″. Šiuo ypatingu projektu siekiama išmokyti mokinius plaukti, stiprinti jų sveikatą, supažindinti su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis.

,,Plaukimas yra ne tik sportas. Yra pripažinta, kad plaukimas yra vienas žmogui gyvybiškai svarbių sugebėjimų. Juo anksčiau žmogus išmoksta plaukti ir tinkamai elgtis vandenyje, juo saugesnis jis yra”, – sako Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis.

Vykdydama projektą „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje”, už Kūno kultūros ir sporto departamento skirtą finansavimą LPF įsipareigojo nuo rugsėjo iki kitų metų pradžios išmokyti plaukti 3410 vaikus. Mokyme dalyvaus 70 trenerių. Tai diplomuoti sporto specialistai, turintys ne mažesnį kaip 3 metų mokymo plaukti darbo stažą.

Pamokose dalyvaus vaikai iš 30 savivaldybių. Prioritetas bus teikiamas mokykloms, kurios yra atokiau nuo baseinų.

,,Siekiame, kad šis projektas būtų matomas ir populiarus. Dėl to svarbus ir programos logotipas. Jis turi būti originalus, t. y. sukurtas konkurso dalyvio, ir atitikti projekto temą. Kadangi plaukimas yra svarbus visiems, konkurse gali dalyvauti visi norintys”, – sako E.Vaitkaitis.

Konkurso dalyvis turi pateikti organizatoriams tikslias savo koordinates (elektroninio pašto bei namų adresus, mobilaus telefono numerį), kuriomis su juo būtų galima susisiekti laimėjimo atveju.

Dalyviai konkursui turi pateikti sukurtą logotipą (kompiuterinį variantą):
1. spalvotą ir nespalvotą jpg arba png;
2. vektorinį formatą (cdr), kai logotipas lengvai padidinamas ir sumažinamas, neprarandant kokybės (spalvotas ir nespalvotas);

Dalyviai logotipus siunčia el. paštu info@old.old.ltuswimming.com iki 2015 m. gegužės 15 d. (imtinai).

Logotipo konkurso laimėtojas bus apdovanotas Lietuvos plaukimo rinktinės atributika.

Laimėjęs konkurso dalyvis su konkurso organizatoriumi pasirašys sutartį dėl logotipo idėjos autoriaus turtinių teisių perdavimo. Visos laimėjusio logotipo idėjos autoriaus turtinės teisės taps konkurso organizatoriaus nuosavybe. Laimėjęs konkurso dalyvis neatšaukiamai ir visam laikui suteiks teisę konkurso organizatoriui visą pateiktą logotipo idėją ar bet kurią jo dalį naudoti bet kokiu būdu ir be jokių apribojimų laike ir vietoje, jį reprodukuoti, gaminti išvestinius produktus, keisti, platinti, perduoti, skelbti, licencijuoti bet kokiomis priemonėmis.

Konkurso organizatorius neprisiims atsakomybės už autorių teisių pažeidimus, o visi su pažeidimais susiję klausimai ir sprendimai bus laikomi logotipo idėjos autoriaus atsakomybe. Konkurso organizatorius neprisiims atsakomybės už šiuos atvejus: logotipo idėjos eskizas ir anketa nepasiekė konkurso organizatoriaus dėl elektroninio pašto klaidos ar techninių nesklandumų; elektroninė informacija negali būti iššifruota/atidaryta dėl el. dokumento klaidos.

Dalyvaudami konkurse dalyviai patvirtina, kad susipažino su aukščiau išdėstytomis konkurso taisyklėmis. 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai