Antroji LČ diena – D.Rapšio pergalė 100 m l.stiliumi nuotolyje ir 3 amžiaus grupių rekordai

IMG 0749

Penktadienį tęsėsi Atviras 2018 m. Lietuvos plaukimo čempionatas, kuriame buvo išdalinta 10 medalių komplektų individualiose rungtyse bei dvejos estafetėse.

Neabejotinai šios dienos, o gal ir viso čempionato pagrindiniu akcentu tapo vyrų 100 m l.stiliumi nuotolio finalas, kur jėgas aiškinosi tikri plaukimo titanai Danas Rapšys, Simonas Bilis bei sparčiai tobulėjantis Tomas Sungaila. Pakakamai užtikrinti nugalėjo Danas Rapšys (49,28 sek. PB). Iki pat paskutinio metro vyko ypač atkakli kova dėl antrosios vietos, kurioje savo patirtį įrodė tik antradienį iš JAV sugrįžęs Simonas Bilis (49,93 sek.). Trečias su stipriai pagerintu asmeniniu rekordu atplaukė Kauno plaukimo mokyklos auklėtinis Tomas Sungaila (50,11 sek.). Būtina pažymėti, kad šios rungties finalinis plaukimas buvo pats stipriausias per visa Lietuvos plaukimo istoriją.

Antrąją varžybų dieną čempionais taip pat tapo: A.šeleikaitė ir A.Šisdlauskas (50 m krūtine), J.Dilkaitė (100 m l.stiliumi), B.Kanapienytė ir D.Margevičius (200 m peteliške), I.Jacevičiūtė ir E.Kapočius (400 m kompl. pl.), M.Kulbačiauskaitė ir G.Stankevičius (50 m nugara).

Kauno PM vyrai ir moterys nugalėjo estafetinėse 4×100 m l.stiliumi rungtyse.