Atvirajame Vilniaus m. čempionate atsisveikinta su Lazdynų baseinu

Atviruoju Vilniaus m. plaukimo čempionatu sostinėje atsisveikinta su senuoju Lazdynų baseinu, kuris bus pradėtas griauti liepos mėn. Planuojama, kad jo vietoje 2019 m. iškils naujasis 50 m baseinas.

Varžybose po keturis trofėjus susižėrė Arijus Pavlidi ir Justina Dilkaitė, iškovoję po 3 aukso medalius. Prie jų abu plaukikai pridėjo ir po vieną sidabrinį apdovanojimą.

A.Pavlidi niekas neprilygo 50 m nugara distancijoje bei 400 m. ir 1500 m laisvu stiliumi plaukimo rungtyse, tuo tarpu 100 m peteliške nuotolį jis įveikė antras.

Antrosios vietos medalį 400 m kompleksiniame plaukime laimėjusi J.Dilkaitė užtikrintai įveikė 400 m laisvo stiliaus ir 200 m kompleksinio plaukimo rungtis, tuo tarpu 200 m laisvu stiliumi plaukime aukščiausios prabos apdovanojimą jai lėmė vos 0,18 sek., kuriomis ji aplenkė Neringą Černiauskaitę.

Pastaroji plaukikė, o taip pat Olga Rusinova, Beatričė Zaleskaitė, Marija Rapševičiūtė bei Anastasija Rogožina irgi iškovojo po 4 medalius, tačiau pačių svarbiausių, auksinių, jų sąskaitose buvo mažiau.

Tarp vyrų po 3 sykius ant apdovanojimų pakylos lipo Vytenis Vaišvilas, Germantas Švecovas ir Paulius Konstantinovas. Šis sportininkas vienintelis iš jų liko be aukso medalių, visose dalyvautose rungtyse iškovojęs sidabro medalius.

Dusyk Vilniaus miesto čempionais tapo Povilas Strazdas, Edgaras Štura ir Jonas Sadauskas.