EUG2022: antras K.Teterevkovos auksas, prizininkais tapo J.Bačkulis ir U.Mažutaitytė

Kotryna Teterevkova | LSSA nuotr.

Liepos 27-29 Lodzė (POL) 50 m baseinas Rezultatai

Europos universitetų žaidynėse finišavo plaukimo varžybos. Penktadienio vakarą Kotryna Teterevkova iškovojo dar vieną čempionės titulą, o bronzos medaliais pasipuošė Julius Bačkulis ir Ugnė Mažutaitytė.

Moterų 200 m plaukimo krūtine finale Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentė K.Teterevkova užfiksavo 2 min. 24,89 sek. rezultatą ir užtikrintai įveikė visas dalyves. Atrankoje vilnietė taip pat buvo pirma (2:31.38).

Vyrų 100 m plaukimo l. stiliumi finale trečias (51.39) finišavo Lietuvos sporto universitetui (LSU) atstovaujantis J.Bačkulis. LSU studentas nusileido tik Moritz’ui Schaller’iui (50.92) iš Vupertalio universiteto (Vokietija) ir Emmanuel’iui Limozin’ui (50.82) iš Ekso-Marselio universiteto (Prancūzija). Į finalą lietuvis pateko ketvirtuoju rezultatu (51.89).

Bronzos apdovanojimą VDU komandai pridėjo U.Mažutaitytė. Kaunietė moterų 100 m plaukimo nugara rungtyje užėmė trečią vietą (1:06.43). Sidabras atiteko Miškolco universiteto (Vengrija) atstovei Rekai Vecsei (1:05.88), o čempione tapo Dominika Kulaga (1:05.86) iš Žešuvo (Lenkija). Abi sportininkes skyrė vos 0,02 sek. Lygiai tiek pat nuo lietuvės atsiliko ir ketvirtą vietą užėmusi Lisa Nembrini (Ekso-Marselio universitetas). Atrankoje U.Mažutaitytė buvo aštunta (1:09.52).