Europos jaunimo čempionato antrąją dieną gerinti asmeniniai rekordai

Lietuvos jaunimo rinktinės plaukikai tęsė savo pasirodymą Europos jaunimo čempionate Netanijoje (Izraelyje). Antrąją varžybų dieną du šalies atstovai pagerino asmeninius rungčių rekordus.

Net trys lietuvaičiai kovojo 100 m laisvu stiliumi rungties atrankos plaukimuose. Joje geriausiai sekėsi kauniečiui Tomui Sungailai. Kaunietis nuotolį įveikė greičiausiai karjeroje – per 50,86 sek. bei iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Jame 18-mečiui sportininkui plaukti dar greičiau nepavyko – 51,01 sek. bei bendroje įskaitoje užimta 16-a vieta tarp 59 dalyvių.

Kiti du Lietuvos atstovai kovas baigė dar atrankoje. Kėdainiškis Darijus Astrauskas distanciją įveikė per 52,51 sek. ir užėmė 47-ą vietą, trimis laipteliai žemiau liko klaipėdietis Mantas Kaveckas – 52,68 sek.

Antrą dieną iš eilės nudžiugino jauniausia rinktinės narė Kotryna Teterevkova. Vakar pagerinusi asmeninį rekordą 50 m krūtine rungtyje, 15-metė vilnietė ir 200 m krūtine įveikė sau rekordiniu greičiu – per 2 min. 38,46 sek. Deja, šio rezultato į pusfinalį patekti neužteko, užimta 34-a vieta.

Šioje rungtyje planavusi dalyvauti Agnė Šeleikaitė, kuriai vakar pavyko patekti į 50 m plaukimo krūtine finalą, trenerių sprendimu joje nestartavo, taupant jėgas 100 m. nuotoliui.

Paskutinis antrąją čempionato dieną savo jėgas išmėgino Erikas Kapočius. Ignalinos kultūros ir sporto centro auklėtinis 200 m kompleksinio plaukimo distancijoje užtruko 2 min. 07,38 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 23-ią vietą.

Europos jaunimo čempionatas Netanijoje vyks iki liepos 2 d.