G.Titeniui – dar vienas auksas Romoje ir dar vienas kelialapis į Rio

Giedrius Titenis Romoje vykusiose tarptautinėse “Septynių kalvų” (“Sette Colli”) plaukimo varžybose sekmadienį iškovojo dar vieną aukso medalį ir dar vieną kelialapį į Olimpines žaidynes Rio de Žaneire.

“Savo laiku esu patenkintas. Galėjau geriau, bet vis tiek atplaukiau pirmas – geras rezultatas mieste, kurį myliu – Romoje”, – sakė G.Titenis.

Pirmąją vietą G.Titenis iškovojo plaukdamas 200 m krūtine. Nuotolį jis įveikė per 2:10,32 min. ir įvykdė Olimpinių žaidynių A normatyvą. Prieš tai jis laimėjo 100 m plaukimą krūtine ir gavo šios distancijos olimpinį kelialapį.

Tame pačiame finale plaukęs Andrius Šidlauskas užėmė aštuntąją vietą (2:17,16 min.).

25-ąjį gimtadienį sekmadienį švenčiantis Mindaugas Sadauskas pakliuvo į 100 m laisvuoju stiliumi finalą, kuriame užėmė šeštąją vietą (49,68 sek.).

Septintąją vietą 50 m peteliške užėmė JAV besimokantis Tadas Duškinas (24,28 sek.).