Kauno m. jaunučių žiemos pirmenybių nugalėtojai – R.Kerševičiūtė ir A.Čereška

Kauno „Vilijos“ plaukimo baseine pasibaigusiose atvirose Kauno miesto jaunučių žiemos pirmenybėse triumfavo Kauno plaukimo mokyklos auklėtiniai Radvilė Kerševičiūtė (KPM „Dainava“) ir Arnas Čereška (KPM „Vilija“) ne tik iškovoję po 2 aukso medalius, tačiau ir tapę geriausiais varžybų plaukikais.

R.Kerševičiūtė buvo greičiausia 200 m kompleksiniame plaukime – 2 min. 40,16 sek. ir 100 m peteliškės rungtyje – 1 min. 07,66 sek. Pastarasis rezultatas jai padėjo užlipti ant aukščiausio geriausių plaukikių pakylos laiptelio.

Tuo tarpu A.Čereškai taip pat niekas neprilygo 200 m kompleksinio plaukimo distancijoje, kurią jis įveikė per 2 min. 22,77 sek., o geriausio plaukiko vardą jam atnešė per 55,32 sek. įveikti 100 m laisvu stiliumi.

Geriausių plaukikių taurėmis už antrąją ir trečiąją vietas taip pat buvo apdovanotos, atitinkamai, Gustė Banislauskaitė (KPM „Vilija“), laimėjusi 100 m laisvu stiliumi rungtį – 1 min. 04,30 sek., ir Gerda Jotautė (KPM „Šilainiai“), pirmoji pasiekusi finišą plaukiant 100 m nugara – 1 min. 10,07 sek.

Tuo tarpu 100 m krūtine rungtį laimėjo Ugnė Adomaitytė iš KPM „Šilainiai“ – 1 min. 23,67 sek.

Berniukų tarpe 200 m kompleksinio plaukimo ir 100 m laisvo stiliaus rungtyse sidabro medalius iškovojęs Martynas Audickas (KPM „Vilija“) geriausių plaukikų trejetuke užėmė antrą vietą, o trečiajai vietai skirtą taurę atsiėmė Kajus Stankevičius (KPM „Dainava“), nugalėjęs 100 m nugara rungtyje – 1 min. 06,29 sek.

Dar dvi individualias rungtis laimėjo Kauno sporto mokyklos „Startas“ atstovai Benas Lapinskas ir Emilis Atkočiūnas. Pirmasis buvo greičiausias 100 m krūtine distancijoje (1 min. 16,20 sek.), o jo komandos draugas pergalę šventė 100 m peteliške rungtyje – 1 min. 10,18 sek.

Mišrią estafetę 4×100 m laisvu stiliumi laimėjo KPM „Vilija“ I-oji komanda (A.Čereška, G.Gailiušytė, G.Banislauskaitė ir M.Audickas) – 4 min. 14,42 sek.

Pirmenybėse varžėsi 2005-2007 m. gimimo mergaitės ir 2004-2006 m. gimimo berniukai. Be Kauno miesto komandų jose dalyvavo ir Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ jaunieji sportininkai.