Plaukimas

Kitą savaitę – Lietuvos žiemos pirmenybės (žiūrovų registracija)

Manto Daškevičiaus nuotr.

Vasario 17-19 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyks Atviros 2022 m. Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės.

Šios pirmenybės yra įtrauktos į oficialų Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) kalendorių, o stipriausi šalies plaukikai čia galės vykdyti normatyvus į svarbiausias sezono varžybas.

Šeši geriausi Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių plaukikai, pasiekę aukščiausius rezultatus (pagal FINA taškų lentelę) olimpinėse rungtyse, susumavus dviejų individualių olimpinių rungčių reitingo sumą, bus apdovanoti piniginiais prizais.

Iš viso per tris šalies žiemos pirmenybių dienas bus išdalinti 37 medalių komplektai.

Pirmenybės ketvirtadienį (vasario 17 d.) prasidės 11 val., o penktadienį ir šeštadienį – nuo 10 val. Vakarinė dalis pirmąją dieną startuos nuo 18 val., penktadienį – nuo 17 val., o šeštadienį – nuo 16 val.

Varžybos vyks kartu su žiūrovais, tačiau dėl vietos stokos kiekvieną pirmenybių dieną sportininkus palaikyti galės ne daugiau 50 žmonių.

Visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei aptarnaujantis personalas privalės visų varžybų metu (išskyrus plaukimo metu, dušuose) dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Norinčius atvykti stebėti varžybas, kviečiame užsiregistruoti iš anksto iki vasario 11 dienos 12 val.

IŠANKSTINĖ ŽIŪROVŲ REGISTRACIJA

Žiniasklaidos atstovai į varžybas registruojasi atskirai.

MEDIA REGISTRACIJA

Komandų vadovų dėmesiui – komandų dalyvių išbraukimai/keitimai vėlinami iki vasario 15 d. 12.00 val.!

Varžybų organizatorius – Lietuvos plaukimo federacija, partneris – Alytaus sporto ir rekreacijos centras.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai