Kotryną Teterevkova – Europos jaunimo plaukimo čempionė

Medals EjmC

Sekmadienį Helsinkyje baigėsi 2018 m. Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame Lietuva iškovojo medalius pirmą kartą nuo 2015 m.

Vilniaus miesto sporto centro auklėtinė Kotryna Teterevkova iškovojo net 2 apdovanojimus – aukso spalvos 100 m krūtine (1.08,03 min.) ir bronzą 200 m krūtine (2.27,09 min.). K.Teterevova 200 m krūtine rungties pusfinalyje pasiekė naują Lietuvos merginų iki 17 m. rekordą – 2.26,97 min.

Vaikinų tarpe geriausiai sekėsi Arijui Pavlidi – 200 m nugara (2.02.39 min. 11 vieta) ir Alanui Tautkui 100 m nugara (57,69 sek. 16-ta vieta). Pažymėtiną, kad A.Pavlidi iki D.Rapšiui priklausančio Lietuvos vaikinų iki 17 m. rekordo 200 m nugara rungtyje trūko vos 0,1 sek. dalies.

Lietuva bendroje medalių rikiuotėje užėmė aukštą aštunta vietą, o bendroje komandinėje įskaitoje liko 26-ta tarp 46 dalyvavusių Europos šalių.