Plaukimas

Kotrynai Teterevkovai – jaunimo olimpinių žaidynių bronza

Plaukikės Kotrynos Teterevkovos greitis Lietuvai atnešė dar vieną medalį. Buenos Airėse vysktančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse K. Teterevkova (1:08,95 min) 100 metrų krūtine finale finišavo trečia ir Lietuvos sąskaitą papildė antru medaliu.

100 metrų krūtine plaukime užtikrintai triumfavo Rusijos sportininkė Anastasija Makarova (1:07,88 sek.), antra atplaukusi airė Niamh Coyne (1:08,90 min.) lietuvę aplenkė vos 0,05 sek.

Kita finale dalyvavusi lietuvė Agnė Šeleikaitė užėmė septintą vietą (1:09,40 sek.) Priminsime, jog prieš dvi dienas Agnė laimėjo auksą perpus trumpesnėje distancijoje.

„Vakar rezultatas buvo geresnis, todėl labai laiminga nesijaučiu. Įtariu, kad dėl streso išsiderino technika, vandenyje ne viskas gavosi. Tačiau medaliu nesidžiaugti negaliu. Jis man svarbus, jis iškovotas pasaulinio lygio varžybose. Jis – dovana mano broliui, šiandien jo gimtadienis,“- vos iš baseino išlipusi kalbėjo K. Teterevkova.

Artimiausi Lietuvos plaukikų startai įvyks penktadienį (10.12). Merginos plauks 200 metrų krūtine, vaikinai Arijus Pavlidi ir Alanas Tautkus – 200 metrų nugara kvalifikacijoje.