Plaukimas

Kviečiame prisijungti prie „LTU Aquatics“ teisėjų komandos!

Sėkmingų varžybų neįsivaizduojame be atsakingos teisėjų komandos. Teisėjų žinios ir patirtis užtikrina, kad varžybos ne tik vyktų sklandžiai, bet ir nenusižengtų priimtoms taisyklėms. Siekdami efektyvinti ir optimizuoti teisėjų pritraukimo, atrankos ir koordinavimo procesą, pristatome TEISĖJŲ REGISTRACIJOS PLATFORMĄ.

Šis centralizuotas įrankis „LTU Aquatics“ organizuojamų varžybų direktoriams gerokai palengvins teisėjų paiešką ir leis ne tik greičiau, bet ir kokybiškiau surinkti kvalifikuotų teisėjų komandą.

PAGRINDINĖS PLATFORMOS NAUDOS IR FUNKCIJOS:

Efektyvus duomenų rinkimas: Platforma leis varžybų direktoriams rinkti duomenis apie potencialius teisėjus, įskaitant jų kvalifikaciją, patirtį ir prieinamumą renginiams. Informacijos surinkimas į vieną vietą organizatoriams leis greitai įvertinti teisėjų tinkamumą užimti atitinkamas pareigas būsimose varžybose.

Individualizuoti kvietimai: Galimybė filtruoti teisėjus pagal kriterijus, tokius kaip patirties lygis ir įgūdžiai, varžybų direktoriams leis siųsti individualizuotus kvietimus pasirinktiems asmenims, užtikrinant, kad kiekvienas teisėjas būtų priskirtas į tokias pareigas, kurios atitiktų jų įgūdžius ir pageidavimus. Toks individualizuotas požiūris padidins bendrą teisėjų kokybę varžybose.

Sklandus bendravimas: Efektyvi komunikacija yra esminis bet kokių varžybų sėkmės veiksnys. Platforma palengvins sklandų bendravimą tarp organizatorių ir teisėjų bei užtikrins, kad visa reikiama informacija, taisyklių atnaujinimai ir specialios instrukcijos juos pasiektų laiku.

Tikimasi, kad ši platforma pagerins bendrą teisėjų, sportininkų ir žiūrovų patirtį, o varžybų direktoriams padės sutaupyti laiką, susitelkiant į kitus renginių planavimo aspektus, bei užtikrins, kad varžybos būtų surengtos kuo profesionaliau.

Jeigu ir jūs norite prisijungti prie „LTU Aquatics“ teisėjų komandos, kviečiame registruotis čia: https://forms.office.com/e/Tb1e0DKdd1

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LTU Aquatics (@ltuaquatics)

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai