Plaukimas

Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės prasideda

Vasario 18–20 d. | Klaipėda

50 m baseinas

Nuostatai | Saugumo taisyklės | Dalyvių sąrašas

Rezultatai gyvai

 

Vasario 18–20 dienomis Klaipėdoje vyks tradicinės Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Į šalies uostamiestį sugrįžtantys šalies plaukikai galės ne tik pasitikrinti savo fizinę formą, bet ir pamėginti įvykdyti olimpinių žaidynių, Europos, Europos jaunimo čempionato normatyvus, nes renginys įtrauktas į oficialių FINA varžybų kalendorių.

Vadovaujantis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu dėl aukšto meistriškumo sporto varžybų ir pratybų organizavimo būtinų sąlygų (2020 m. gruodžio 17 d. Nr. V-2932), Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės vyks be žiūrovų, laikantis griežtų reikalavimų.

Pirmenybių dalyvius su varžybų saugumo taisyklėmis kviečiame susipažinti čia.

Sportininkus kviečiame palaikyti iš namų – tiek atrankinių, tiek finalinių plaukimų tiesiogines transliacijas bus galima stebėti federacijos Facebook paskyroje ir YouTube kanale bei portale lrt.lt.

Lietuvos žiemos pirmenybėse dalyvaus ir pajėgiausi šalies plaukikai. Varžybose išvysime neseniai iš treniruočių stovyklos Tenerifėje sugrįžusius Daną Rapšį, Andrių Šidlauską, Kotryną Teterevkovą, Jokūbą Keblį. Čia taip pat startuos Simonas Bilis, Giedrius Titenis, Ugnė Mažutaitytė, Deividas Margevičius, Agnė Šeleikaitė ir kiti.

Tiesioginės transliacijos metu sekti varžybų rezultatus žiūrovams padės Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Tomas Kučinskas, plaukikų treneriai Eugenijus Rakitinas ir Kęstutis Steponavičius. Komentatoriaus kėdę per tris varžybų dienas išbandys ir keli Lietuvos plaukimo rinktinės nariai.

Pirmenybių metu iš viso bus išdalinti 37 medalių komplektai.

Varžybų startas – jau šį ketvirtadienį nuo 11 valandos. Finalinių plaukimų pradžia – 18 valandą.

Atrankiniai plaukimai (pirmoji diena):

 
Finaliniai plaukimai (pirmoji diena): 


Generalinis 2021 m. Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių rėmėjas –
MEGRAME® LANGAI NAUJAM GYVENIMUI

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai