Plaukimas

Olimpinė Lietuvos plaukimo rinktinė išvyko į Japoniją

BNS nuotr.

Antradienio popietę šalies olimpinė plaukimo rinktinė išvyko į Japoniją. Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Giedrius Titenis, Simonas Bilis, Deividas Margevičius ir Kotryna Teterevkova trečiadienį įsikurs Hiracukos mieste (Kanagavos prefektūra), nuo kurio iki Tokijo sportininkus skiria tik valanda kelio automobiliu.

Kadangi į Olimpinį kaimelį sportininkai galės patekti tik likus penkioms dienoms iki pirmųjų sporto šakos varžybų, didžioji dalis Lietuvos atstovų čia dalyvaus aklimatizacijos stovykloje prieš startuodami Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Trys mūsų plaukikai – D. Rapšys, A. Šidlauskas ir G. Titenis – į olimpines žaidynes pateko įvykdę „A“ (OQT) normatyvus, o „B“ (OST) normatyvus įvykdę S. Bilis ir D. Margevičius padės Lietuvos komandai estafetėje. Visi jie Lietuvai atstovavo ir Rio de Žaneire, o G. Titeniui tai bus jau ketvirtosios olimpinės žaidynės jo karjeroje.

Pakvietimo į Tokiją taip pat sulaukė ir K. Teterevkova. „B“ normatyvus įvykdžiusi lietuvė į olimpines žaidynes pateko pagal šalies moterų reitingą.

Lietuvos plaukimo delegacija Tokijo olimpinėse žaidynėse

* Spręsis olimpinėse žaidynėse

Tokijo olimpinės žaidynės vyks liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.


Nepriklausomos Lietuvos plaukikų pasiekimai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai