Plaukimas

„Olympia“ taurė liko Kaune

Savaitgalį „Girstučio“ sporto komplekse įvyko vaikų plaukimo varžybos klubo „Olympia“ taurei laimėti. Savo jėgas išbandė net apie 400 kauniečių ir kitų miestų bei rajonų atstovų. 

Varžybų dalyviai rungėsi trijose amžiaus grupėse (gim. 2006, gim. 2007 bei gim. 2008 metais ir jaunesnių). Jų laukė ne tik asmeninės 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi, nugara, peteliške ir krūtine rungtys, bet ir mišri estafetė 12×50 m laisvuoju stiliumi.

Nugalėtojų ir prizininkų laukė apdovanojimai bei rėmėjų įsteigti prizai, o komanda surinkusi daugiausiai įskaitinių taškų iškovojo „Olympia“ taurę.

„Šis renginys ypatingas tuo, kad tokio amžiaus vaikams varžybos Lietuvoje rengiamos ne taip ir dažnai, jau nekalbant apie varžybas olimpinius standartus atitinkančiame 50 metrų baseine. Varžybos vykdytos naudojant „Meet Manager“ programą, o rezultatai fiksuoti „Omega Quantum Swiss Timing“ laiko fiksavimo įranga – tai nėra dažna praktika vaikų varžybose. Visą tai darėme norėdami kelti vaikų plaukimo varžybų lygį Lietuvoje. Kitą sezoną planujame šias varžybas paversti tarptautinėmis, pakviečiant kaimyninių šalių plaukimo klubus“, – pasakojo organizatorius, plaukimo klubo „Olympia“ direktorius Andrius Survila.

Nugalėtojų taurę iškovojo KPM „Dainava“ komanda surinkusi 408 įskaitinius taškus. Antri liko KPM „Šilainiai“ surinkę 190 taškų, treti – KPM „Vilijos“ komanda – 183 taškai. Šeimininkų, plaukimo klubo „Olympia“ komanda atsilikusi tik 4 taškais nuo trečios vietos – liko ketvirta. Varžybose viso dalyvavo 12 komandų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Ignalinos miestų.

Individualioje įskaitoje tarp sportininkų geriausi buvo:
Amžiaus grupėje gim. 2006 – Meda Bielskutė, (KPM Dainava) bei Rytis Liuberskis (KPM Dainava) ir Martinas Gaštoldas (Vilniaus miesto sporto centras), surinkę vienodai FINA reitingo taškų;
Gim. 2007m. – Smiltė Plytnikaitė (Impuls plaukimo Akademija) ir Eidas Bielskus (KPM Dainava);
Gim. 2008m. metais ir jaun. – Liepa Vytaitė (KPM Šilainiai) ir Tajus Juška (PK Olympia).

Nugalėtojams ir prizininkams atiteko rėmėjų Snack King, Kalba.lt, UAB „Antėja“ ir „Vilko kartodromas“ įsteigti prizai.

Renginio metu susirinkusius svečius linksmino Kubus meškinas, o visi varžybų dalyviai vaišinosi ledais „Klasika“, bei tyrelėmis.

Organizatorių informacija ir nuotr.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai