Panevėžio m. čempionate geriausi – D.Kazilas ir A.R.Juknevičiūtė

Dvi dienas trukusiame Panevėžio m. čempionate triumfavo po keturis medalius iškovoję Adelė Rusnė Juknevičiūtė ir Deividas Kazilas, kuriuos treniruoja trenerės Rita Kondrotaitė ir Mintara Labanauskienė.

Puikiai varžybose pasirodęs D.Kazilas į savo sąskaitą įsidėjo keturis aukso medalius. 2002 m. gimęs plaukikas triumfavo 200 m nugara peteliške, 50 m ir 100 m plaukimų nugara bei 200 m laisvu stiliumi rungtyse.

Pora metų jaunesnė A.R.Juknevičiūtė nepralenkiama buvo 100 m krūtine distancijoje, auksą ji iškovojo ir 200 m kompleksiniame plaukime, tuo tarpu perpus trumpesnį nuotolį įveikė trečia ir ant kaklo užsikabino bronzos medalį.

Po keturis medalius, iš jų – po porą aukso, čempionate taip pat iškovojo Benas Pauliukas, nugalėjęs 50 m ir 100 m peteliške rungtyse, ir Titas Smailys, greičiausiai įveikęs 50 m laisvu stiliumi ir 100 m kompleksinį plaukimą. Pora aukso apdovanojimų (100 m laisvu stiliumi bei 200 m. kompleksiniame plaukime) ir bronza savo medalių kolekciją papildė Aleksas Savickas.

Merginų tarpe dvejose rungtyse niekam vilčių nepaliko Dominyka Rapšytė, nugalėjusi 50 m nuotoliuose plaukiant peteliške ir laisvu stiliumi. Po porą aukso medalių laimėjo ir Gabija Trepekaitė, įveikusi visas varžoves 200 m laisvu stiliumi ir 200 m peteliške distancijose.