Pasaulio čempionato finale A.Šeleikaitė – šešta!

indi selekaite 2

Pasaulio jaunimo plaukimo čempionate Indianapolyje Kauno plaukimo mokyklos auklėtinė Agnė Šeleikaitė užėmė aukštą 6-ą vietą 50 m krūtine sprinto rungtyje.

17-metė sportininkė naktį Lietuvos laiku finale nuotolį įveikė per 32,10 sek ir čempione tapusiai amerikietei Emily Weiss nusileido 1,32 sek.

Pusfinalyje užfiksavusiai asmeninį rekordą (31,76 sek.) Lietuvos plaukikei nepavyko dar sykį pagerinti geriausio savo rezultato, tačiau finalinėje rikiuotėje ji išsaugojo ankstesniame etape išsikovotą poziciją.

Trumpai atsikvėpusi A.Šeleikaitė jau kitą varžybų dieną ryte startuos 100 m plaukimo krūtine atrankoje. Į pusfinalį taip pat stengsis patekti ir Rokas Juozelskis, kovosiantis 50 m nugara rungtyje, o Tomas Sungaila varžysis 50 m laisvu stiliumi sprinte.

sungaila 1

Pastarasis plaukikas antrąją pasaulio čempionato dieną 200 m laisvu stiliumi distancijoje pasiekė asmeninį rekordą – 1 min. 53,26 sek. ir užėmė 32-ą vietą tarp 69 rungties dalyvių.

Atrankos plaukimų sesija penktadienį prasidės 16.30 val. Lietuvos laiku.