danas rapsys

Danas Rapšys

Gruodžio 16-21 Abu Dabis (JAE) 25 m baseinas Varžybų svetainė Rezultatai
 

Abu Dabyje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Vakar pasaulio vicečempiono titulą vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje iškovojęs Danas Rapšys šįryt šeštuoju rezultatu (1:42.82) pateko ir į 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finalą.

Lietuvos plaukikas septintajame atrankos plaukime finišavo antras (identišką laiką parodė ir šveicaras Antonio Djakovic) ir nusileido tik amerikiečiui Kieran Smith (1:42.64). Su geriausiu rezultatu į finalą pateko brazilas Fernando Scheffer (1:42.42). Primename, kad D. Rapšiui priklausantis šalies rekordas šioje rungtyje yra 1 min. 40,85 sek.

200mfree heats 2021 12 17

Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finalas vyks penktadienio vakarinėje programoje (nuo 16:55 val.). Stebėti tiesiogiai bus galima LRT PLIUS eteryje ir portale LRT.lt.

Deividas Margevičius penktadienio rytą dalyvavo vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankoje, kurioje užėmė 30 vietą ir į pusfinalį nepateko. Lietuvis startavo paskutiniame kvalifikaciniame plaukime. Distanciją D. Margevičius įveikė per 51,57 sek. ir finišavo devintas.

Vietą pusfinalyje garantavo 50,57 sek. rezultatas, kuris yra geresnis nei D. Rapšiui priklausantis Lietuvos rekordas (50,79 sek.). Kvalifikacijos lyderiu tapo šveicaras Noè Ponti (49.49).

Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale intriga išliko iki paskutinės sekundės – Danas Rapšys finišo sienelę palietė trečias (1 min. 41,73 sek.) ir iškovojo bronzos apdovanojimą. Iki aukso mūsiškiui pritrūko tik 0,13 sek., o iki sidabro – 0,10 sek.

Panevėžietis distancijos metu laikėsi netoli lyderių, o į prizininkų trejetą įsiveržė paskutiniuose metruose. Sidabras atiteko Aleksandrui Ščiogolevui (1:41.63) iš Rusijos, o pergale džiaugėsi Pietų Korėjos atstovas Sunwoo Hwangui (1:41.60).

200mfree final 2021 12 17

Lietuvos plaukikų rezultatai

RungtisLRPBSB 2021AtrankaPusfinalisFinalasVieta
Andrius ŠIDLAUSKAS
50 m krūtine26.2226.2226.2227.0622
100 m krūtine57.0257.5257.5258.3321
200 m krūtine2:05.142:05.142:05.142:07.0116
Deividas MARGEVIČIUS
50 m peteliške22.7022.7022.8223.2926
100 m peteliške50.7950.9550.9551.5730
Simonas BILIS
50 m laisvu stiliumi20.9820.9821.5921.7424
100 m laisvu stiliumi46.1146.1147.6348.1127
Danas RAPŠYS
200 m laisvu stiliumi1:40.851:40.851:41.171:42.82 Q61:41.733
400 m laisvu stiliumi3:33.203:33.203:38.193:39.38 Q63:36.232
Kotryna TETEREVKOVA
50 m krūtine28.8130.2430.2430.41 Q1530.19 PB12
100 m krūtine1:02.361:04.751:04.751:05.15 Q61:04.54 PB Q71:04.647
200 m krūtine2:20.942:20.942:20.942:22.1111

LR – Lietuvos rekordas, PB – geriausias asmeninis rezultatas, SB 2021 – geriausias asmeninis 2021 m. sezono rezultatas, Q – pateko į kitą etapą

Atrankos plaukimai prasideda 7.30 val. Lietuvos laiku, o plaukimo pusfinalius ir finalus galima stebėti nuo 16 val. Vakarinę čempionato dalį tiesiogiai transliuoja LRT Plius ir portalas lrt.lt.

Varžybos truks šešias dienas ir tęsis iki pat antradienio.


LIETUVOS PLAUKIKŲ TVARKARAŠTIS

H – atrankos, SF – pusfinalis, F – finalas

 
Penktadienis (12-17)
  • 200 m l. stiliumi (H) – dalyvauja D. Rapšys
  • 100 m peteliške (H) – dalyvauja D. Margevičius
***
  • 200 m l. stiliumi (F) – dalyvauja D. Rapšys
Šeštadienis (12-18)
  • 50 m l. stiliumi (H) – dalyvauja S. Bilis
  • 200 m krūtine (H) – dalyvauja A. Šidlauskas
***
  • 200 m krūtine (F) – gali dalyvauti A. Šidlauskas
  • 50 m l. stiliumi (SF) – gali dalyvauti S. Bilis
Sekmadienis (12-19)
  • 4 x 50 m l. stiliumi (H) – dalyvauja Lietuvos komanda
  • 50 m peteliške (H) – dalyvauja D. Margevičius
  • 100 m krūtine (H) – dalyvauja K. Teterevkova
***
  • 4 x 50 m l. stiliumi (F) – gali dalyvauti Lietuvos komanda
  • 50 m peteliške (SF) – gali dalyvauti D. Margevičius
  • 50 m l. stiliumi (F) – gali dalyvauti S. Bilis
  • 100 m krūtine (SF) – gali dalyvauti K. Teterevkova
Pirmadienis (12-20)
  • 4 x 50 m kompl. b. (H) – dalyvauja Lietuvos komanda
  • 100 m l. stiliumi (H) – dalyvauja S. Bilis
  • 50 m krūtine (H) – dalyvauja A. Šidlauskas
***
  • 4 x 50 m kompl. b. (F) – gali dalyvauti Lietuvos komanda
  • 100 m l. stiliumi (SF) – gali dalyvauti S. Bilis
  • 50 m peteliške (F) – gali dalyvauti D. Margevičius
  • 50 m krūtine (SF) – gali dalyvauti A. Šidlauskas
  • 100 m krūtine (F) – gali dalyvauti K. Teterevkova
Antradienis (12-21)
  • 200 m krūtine (H) – dalyvauja K. Teterevkova
  • 4 x 100 m kompl. b. (H) – dalyvauja Lietuvos komanda
***
  • 100 m l. stiliumi (F) – gali dalyvauti S. Bilis
  • 200 m krūtine (F) – gali dalyvauti K. Teterevkova
  • 50 m krūtine (F) – gali dalyvauti A. Šidlauskas
  • 4 x 100 m kompl. b. (F) – gali dalyvauti Lietuvos komanda

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript