plaukikai

© Gražvydas Jovaiša

Anykščių baseine „Bangenis“ prasidėjo tris dienas truksiantis Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine, skirtas Lietuvos plaukimo 95-mečiui paminėti. Tai paskutinės šiais metais Lietuvos plaukimo federacijos organizuojamos varžybos, po kurių šalies plaukikai pradės pasiruošimą artėjantiems olimpiniams metams ir svarbiausiam 2020 metų sezono startui – Tokijo olimpinėms žaidynėms.

Čempionate varžosi ir beveik visa Lietuvos plaukikų delegacija, sugrįžusi iš Glazge vykusio Europos čempionato – čia startuoja Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius, Arijus Pavlidi ir Kotryna Teterevkova.

Varžybas praleis vieną iš intensyviausių sezonų per savo karjerą jau užbaigęs Danas Rapšys, neseniai atsiėmęs LTeam Metų sportininko apdovanojimą. Lietuvos čempionate neišvysime ir Simono Bilio, kuris penktadienį su „Energy Standard“ komanda pradeda finalinį inauguracinės Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) etapą Las Vegase (JAV).

Čempionate taip pat dalyvauja Giedrius Titenis, Ugnė Mažutaitytė, Agnė Šeleikaitė, Povilas Strazdas ir kiti Lietuvos plaukikai. Lietuviams konkurenciją palaikys ir keletas sportininkų iš kaimyninės Baltarusijos. Iš viso savo jėgas žada išmėginti daugiau nei 330 sportininkų iš 22 plaukimo klubų. 

Antrąją čempionato dieną (penktadienį) Anykščių baseine „Bangenis“ veiks mobili LSU mokslo laboratorija. Po pramankštos ar pabaigę varžybų nuotolį, plaukikai mankštos salėje turės galimybę gauti jų tobulėjimui aktualią ekspresinformaciją apie jų fizinę ir funkcinę būklę varžybų metu. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Čempionato tvarkaraštis:
 Nuostatai Parengiamieji plaukimai Finalai
I. Ketvirtadienis (12–19) 10:30 val. 17:30 val.
II. Penktadienis (12–20) 10:30 val. 17:00 val.
III. Šeštadienis (12–21) 10:00 val. 16:30 val.
 

Įėjimas į varžybas nemokamas. Kviečiame atvykti ir palaikyti plaukikus!

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript