Plaukimas

Plaukimo varžybose Romoje – R. Meilutytė, K. Teterevkova ir D. Pancerevas

Rūta Meilutytė / © Mike Lewis/World Aquatics archyvas

Birželio 23–25 d. (Penktadienis – Sekmadienis)
Roma, Italija (50 m baseinas)
Rezultatai | Lietuvos rekordai
Varžybų programa | Varžybų svetainė

Birželio 23–25 dienomis Italijos sostinėje Romoje vyks tarptautinės „Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybos. 59-ą kartą rengiamos varžybos – vienas iš paskutinių didžiausių startų plaukikams Europoje prieš artėjantį pasaulio čempionatą.

Romoje pasirodys ir trys Lietuvos sportininkai – savo jėgas prieš svarbiausias metų varžybas pasitikrins Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova ir Daniil Pancerevas.

R. Meilutytė planuoja dalyvauti 50 ir 100 m krūtine bei 50 m laisvu stiliumi rungtyse, K. Teterevkovos laukia 50, 100 ir 200 m krūtine distancijos, o D. Pancerevas ketina plaukti 50, 100, 200 m laisvu stiliumi, 100 m peteliške ir 200 m kompleksiniu būdu.

Penktadienio lietuvių startai

  • 100 m krūtine – R. Meilutytė, K. Teterevkova
  • 100 m peteliške – D. Pancerevas
  • 50 m laisvu st. – D. Pancerevas

Atrankos plaukimai penktadienį ir šeštadienį prasidės 10 val. vietos laiku (Lietuvoje – 11 val.), sekmadienį – pusvalandžiu anksčiau. Finalų pradžia visomis dienomis numatyta apie 18 val. (19 val.).

Organizatoriai informuoja, kad varžybas transliuos „Rai Sport + HD“, išskyrus pirmosios dienos atrankinius plaukimus, kuriuos tiesiogiai bus galima stebėti Italijos plaukimo federacijos „Facebook“ puslapyje.

„Sette Colli Trophy“ yra įtrauktos į kitų metų vasaros olimpinių žaidynių kvalifikacinių varžybų sąrašą, tad visi čia startuojantys plaukikai galės siekti olimpinių normatyvų.

Priminsime, kad kelialapius į Paryžiaus olimpines žaidynes jau yra iškovoję du Lietuvos plaukikai – Danas Rapšys (200, 400 m laisvu st.) ir R. Meilutytė (100 m krūtine).

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai