Prancūzijoje G.Titenis dusyk – antras

„FFN Golden Tour Camille Muffat“ varžybų antrajame etape, kuris vyko Prancūzijos sostinės Paryžiaus priemiestyje Sarselyje, Lietuvos rinktinės plaukikas Giedrius Titenis iškovojo 2 sidabro medalius 50 m ir 100 m distancijoje plaukiant krūtine.

Sprinto rungties finale G.Titenis nuotolį įveikė per 28,06 sek. ir nugalėtoju tapusiam olandui Arno Kammingai nusileido 0,17 sek. Beje, abu sportininkai atrankoje pasiekė geresnius rezultatus – joje pirmuoju tapęs Olandijos plaukikas nuplaukė per 27,48 sek. laiką, lietuvis – 27,48 sek.

Nors G.Titenis finale pagerino savo atrankos laiką (1 min. 01,92 sek.) dvigubai ilgesnio nuotolio rungtyje, jam ir vėl nepavyko aplenkti A.Kammingos. Plaukimo takelyje užtrukęs 1 min. 01,58 sek. Lietuvos plaukikas užėmė antrąją vietą, nuo varžovo atsilikęs 0,23 sek.

Šalia nugalėtojų pakylos vienas šalies plaukimo rinktinės lyderių liko 200 m plaukime. Atrankoje pasiekęs trečią rezultatą (2 min. 17,10 sek.), kovoje dėl medalių G.Titenis pagerino savo laiką daugiau nei dvejomis sekundėmis, tačiau paskutiniuose metruose į priekį praleido Kirgizijos atstovą Denisą Petrašovą – 2 min. 14,71 sek.