Plaukimas

„Regionų programos“ stovyklą Elektrėnuose aplankė Giedrius Titenis

elektrenai stovykla

Giedrius Titenis – stovykloje „Regionų programa“

Praeitą savaitę Elektrėnuose startavo plaukimo stovykla „Regionų programa“. Čia susirinko geriausi mažesnių miestų, miestelių ir klubų plaukikai, tarp jų – 2019 m. Europos jaunimo olimpinio festivalio dalyvis Džiugas Karklelis, taip pat 2020 m. Baltijos šalių čempionato Lietuvos rinktinės nariai: Domantas Aleksinas, Edvinas Kilmanas, Anželika Zlatkutė, Viktor Dudko ir Lietuvos jaunučių pirmenybių prizininkai: Ema Katsiukovich, Dovydas Kareckas, Titas Zabulionis.

Treneriai Kęstutis Margevičius ir Eugenijus Rakitinas jauniesiems plaukikams stengėsi perteikti savo patirtį, visų plaukimo stilių techninius pagrindus. Būtent šių trenerių auklėtiniams vis dar priklauso įvairių amžiaus grupių Lietuvos plaukimo kompleksiniu būdu rekordai.

Vieną stovyklos dieną atvyko ir šios programos ambasadorius Giedrius Titenis. Jis minėjo, kad programos šūkis – „Nesvarbu kur gyveni – tikslo siekti tu gali“ – yra visiškai teisingas.

elektrenai stovykla

Giedrius pats kilęs iš mažo miesto Anykščių ir yra vienas tituluočiausių Lietuvos plaukikų, kuriam šiuo metu priklauso penki šalies suaugusiųjų plaukimo krūtine rekordai. Universiados čempionas, Europos ir pasaulio čempionatų prizininkas G. Titenis atkakliai siekia dar vieno tikslo – patekti į jau ketvirtąsias olimpines žaidynes.

Po pokalbio su jaunaisiais sportininkais, Giedrius dalinosi plaukimo krūtine stiliaus technikos subtilybėmis, o vėliau pats šoko į Elektrėnų baseiną ir palenktyniavo su jaunimu.

Eugenijaus Rakitino informacija

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai