Plaukimas

„Regionų taurėje“ stipriausi – Marijampolės plaukikai

Gegužės 10–11 Kaunas 50 m baseinas Nuostatai Rezultatai

Savaitgalį Kauno „Girstučio“ baseine vyko tradicinės „Regionų taurės“ varžybos. Šiemet jose dalyvavo 440 plaukikų iš 20 šalies plaukimo klubų ir mokyklų.

Daugiausiai taškų varžybose pelnė Marijampolės sporto centro auklėtiniai. Komandinėje įskaitoje jie iš viso surinko 376 taškus ir įtikinamai užėmė pirmąją vietą. Antri šiemet buvo Palangos sporto centro plaukikai (283 tšk.), į prizininkų trejetą taip pat sėkmingai pateko ir Utenos daugiafunkcio sporto centro komanda (267 tšk.).

Būtent šios trys komandos iškovojo ir daugiausiai „Regionų taurės“ medalių. Marijampoliečiai pelnė net 15 aukso, aštuonis sidabro ir šešis bronzos medalius, palangiškiams atiteko penki aukso, 11 sidabro ir 13 bronzos apdovanojimų, o uteniškiams – devyni aukso, devyni bronzos ir septyni bronzos medaliai.

Geriausiomis šių varžybų plaukikėmis vyresnėse (g. 2011 m. ir anksčiau) amžiaus grupėse tapo Meda Mikučionytė (Utenos DSC), Kornelija Jankovičiūtė (Ignalinos SSC) ir Augustė Kaminickaitė (Marijampolės SC), o plaukikais – Titas Štuopis (Marijampolės SC), Vytis Vaitulionis (Marijampolės SC) ir Gintaras Kivylius (Marijampolės SC).

Jaunesnėse (g. 2012 m. ir vėliau) amžiaus grupėse tarp mergaičių geriausiai pasirodė Kotryna Borovska (SM Nemunas), Gabrielė Ambraškaitė (Anykščių KKSC) ir Luka Bardiševičiūtė (Rokiškio KKSC). Tarp berniukų daugiausiai taškų surinko Marijus Meškauskas (Rokiškio KKSC), Nedas Stankūnas (PA Banga) ir Lukas Nizevičius (PA Banga).

Geriausiai pasirodžiusiems plaukikams, jų treneriams ir komandoms atiteko varžybų rėmėjų įsteigti dovanų kuponai „Swimpro“ plaukimo ir laisvalaikio prekėms įsigyti.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai