Plaukimas

Savaitgalį Vilniuje – LPF Komandinės taurės varžybos

eta

Tautvydo Juknevičiaus nuotr.

Lapkričio 1213 d. Vilnius 25 m baseinas Nuostatai Rezultatai
 

Lapkričio 1213 dienomis sostinės Fabijoniškių baseine vyks Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) Komandinės taurės varžybos. Į dvi dienas truksiančias varžybas užsiregistravo 225 šalies sportininkai.

LPF Komandinėje taurėje startuos neseniai iš Kazanėje (Rusija) vykusio Europos plaukimo čempionato trumpajame (25 m) baseine sugrįžę Panevėžio „Žemynos“ auklėtiniai Jokūbas Keblys, Tomas Navikonis ir Aleksas Savickas. Ne pagrindiniuose savo nuotoliuose jėgas išbandys ir pasaulio čempionatui Abu Dabyje besirengiantis Andrius Šidlauskas (Panevėžio „Žemyna“).

Komandinės taurės varžybose pasirodys ir nemažai perspektyvaus jaunimo, kuris šiuo metu treniruojasi LPF suburtuose regionų mini centruose. Kartu su savo auklėtiniais į Fabijoniškių baseiną šoks ir plaukimo treneris Eugenijus Rakitinas (Ignalinos sporto centras) – jo pavardė starto protokoluose įrašyta ne vieną kartą.

Savo komandoms kuo daugiau taškų uždirbti taip pat stengsis būrys Lietuvos čempionų: Agnė Šeleikaitė (Kauno plaukimo mokykla), Austė Backevičiūtė (Panevėžio „Žemyna“), Daniil Pancerevas (Klaipėdos „Gintaro“ sporto centras), Deividas Kazilas (Panevėžio „Žemyna“), Džiugas Miškinis (Kauno plaukimo mokykla), Edvinas Česnakas (Klaipėdos „Gintaro“ sporto centras), Eimantas Milius (Kauno plaukimo mokykla), Marija Romanovskaja (Kauno plaukimo mokykla), Nojus Skirutis (Kauno plaukimo mokykla), Povilas Strazdas (Plaukimo mokykla „Nemunas“), Radvilė Kerševičiūtė (Kauno plaukimo mokykla), Smiltė Plytnykaitė (Vilniaus miesto sporto centras), Virginija Volodkaitė (Vilniaus miesto sporto centras) ir kiti šalies plaukikai.

Įskaitiniai komandiniai taškai bus renkami tik plaukimo rungčių finaluose (I vieta – 12 taškų; II vieta – 9 taškai; III vieta – 7 taškai; IV vieta – 5 taškai; V vieta – 4 taškai; VI vieta – 3 taškai; VII vieta – 2 taškai; VIII vieta – 1 taškas). Juose galės dalyvauti tik po du greičiausius plaukikus iš tos pačios komandos.

Trys geriausios komandos, surinkusios daugiausiai taškų, bus apdovanotos specialiais prizais, o komandai nugalėtojai atiteks varžybų taurė.

Penktadienį varžybos prasidės nuo 14 val., o šeštadienį – 10.30 val.

Po nemažos pertraukos LPF varžybos vėl vyks kartu su žiūrovais. Jie, norėdami stebėti LPF Komandinę taurę ir palaikyti sportininkus gyvai, turėjo užsiregistruoti iš anksto.

Žiniasklaidos atstovai, norintys atvykti į varžybų atidarymą nuo 13.50 val., kviečiami registruotis el. paštu deividas.skaviciusetaold.old.ltuswimming.com (registruojantis būtina nurodyti vardą ir pavardę, žiniasklaidos priemonę, kontaktinį telefoną ir turėti galiojantį Galimybių pasą). Registracija iki lapkričio 11 d. (imtinai).
 

Organizatoriai visų dalyvių prašo supratingumo ir primena, kad būtina laikytis saugaus atstumo nuo kitų asmenų ir dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Asmenys be galiojančio Galimybių paso (ar jį atitinkančio kito dokumento) ir apsaugos priemonių į baseiną nebus įleidžiami!

LPF komandinės taurės varžybomis siekiama ne tik išsiaiškinti stipriausią Lietuvos plaukimo komandą, bet ir populiarinti plaukimo sporto šaką, ugdyti komandinę sportininkų dvasią ir patikrinti šio pasirengimo ciklo plaukikų sportinę formą.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai