Plaukimas

Šiauliuose vyko”Vaikų plaukimo fiesta – 2018″ 

Balandžio 13-14 dienomis Šiauliuose vyko tarptautinės plaukimo varžybos „Vaikų plaukimo fiesta – 2018”. Į Šiaulių „Delfino“ baseiną susirinko dalyviai iš Kauno, Klaipėdos, Vilniaus bei svečiai iš Kaliningrado.

Berniukų 2007 m. ir jaunesnių tarpe išsiskyrė Šiaulių PM „Delfinas“ auklėtinis Artas Apinys. 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje nuotolį įveikęs per 1:10.03 laimėjo aukso medalį, 100 m kompleksiniu plaukimu iškovojo sidabro medalį, 50 m laisvuoju stiliumi ir 100 m krūtine lipo ant nugalėtojų pakylos trečiojo laiptelio. Taip pat jis svariai prisidėjo prie 4×50 m laisvuoju stiliumi ir kombinuotos estafetės triumfo. Jo komandos draugas Arvydas Jegorovas triumfavo 50 m laisvuoju ir 50 m krūtine sprinto runtyse. Arvydas taip pat iškovojo sidabro medalį 50 m peteliške bei bronzą 100 m peteliške.

50 ir 100 metrų rungtyse nugara užtikrintai nugalėjo Klaipėdos „Gintaras“ sporto centro auklėtinis Motiejus Zubė. Klaipėdos berniukų pirmoji komanda 4×50 m laisvuoju stiliumi estafetėje iškovojo bronzos medalį. 50 ir 100 metrų rungtyse peteliške dominavo Kauno plaukimo klubo „Banga“ auklėtinis Tajus Juška. Jis laimėjo 50 m  peteliške rungtį, tačiau turėjo pripažinti svečio iš Kaliningrado Aleksėjaus Jaroslavskio pranašumą vos 0,36s. skirtumu.

Mergaičių, gim. 2008 m. ir jaunesnių tarpe, išsiskyrė šiaulietė Emilija Pociūtė ir kaliningradientė Jekaterina Striuk. Jos konkuravo tarpusavyje laisvuoju stiliumi ir nugara rungtyse. Emilija laimėjo 3 sidabro ir 1 aukso medalį, tuo tarpu rusė iškovojo tris aukso medalius, bet buvo diskvalifikuota 100 m nugara rungtyje. Įnirtinga kova vyko 50 m peteliške tarp dviejų šiauliečių: Guoda Tručinskaitė vos 0,32s. aplenkė savo komandos draugę Gretą Kaminskaitę. Abiejose krūtine rungtyse nepralenkiama buvo Kauno plaukimo klubo „Banga“ atstovė Karilė Ališauskaitė, aplenkusi rusę Mariną Čiugunkiną.

4×50 m estafetėje laisvuoju stiliumi mergaičių tarpe auksą iškovojo Šaulių PM „Delfinas“ 1-oji komanda, sidabru pasidabino Kalinigrado 2-oji komanda, o ant bronzinio laiptelio lipo Klaipėdos sporto centro „Gintaras“ auklėtinės. Kombinuotoje estafetėje nugalejo Kaliningrado 2-oji komanda, ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio lipo šiaulietės, o bronza pasidabino Kaliningrado 1-oji komanda.

4×50 m estafetėje laisvuoju stiliumi berniukų tarpe triumfavo Šiaulių plaukikai, už nugaros palikdami Kaliningrado 2-osios komandos ir Klaipėdos sportininkus. Kombinuotoje estafetėje taip pat nugalėjo šiauliečiai, neužleisdami pozicijos atitinkamai Kaliningrado 1-ajai ir 2-ajai komandoms.

Varžybų rezultatai
Komandiniai rezultatai
Medalių statistika

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai