Simonas Bilis – geriausias ACC konferencijos čempionato plaukikas

Simonas Bilis MVP

Simonas Bilis MVPSimonas Bilis sekmadienį pabaigė savo puikų pasirodymą ACC konferencijos čempionate, kuris vyko Atlantos (JAV) 25 jardų baseine. Paskutinę varžybų dieną Simonas nugalėjo ir 100 jardų l.stiliumi nuotolyje su nauju konferencijos rekordu – 41,94 sek.

Lietuvos plaukimo rinktinės narys buvo išrinktas geriausiu čempionato plaukiku. Rinkimuose savo balsus atidavė visi dalyvavusių komandų treneriai.

Simonas Bilis varžėsi septyniuose nuotoliuose, kuriuose laimėjo 6 aukso ir 1 sidabro medalį, pagerino 2 ACC konferencijos rekordus individualiose rungtyse bei padėjo universiteto komandai iškovoti 3 aukso medalius estafetiniuose plaukimuose. Simonas Bilis tapo pirmuoju plaukiku nuo 2010 metų, kuriam pavyko nugalėti 50, 100 ir 200 jardų l. stiliumi nuotoliuose.

Simono Bilio visi rezultatai

Auksas
50 Freestyle (19.07)
100 Freestyle (41.94) – ACC Record
200 Freestyle (1:33.62)
200 Freestyle Relay (1:15.62, 18.98) – ACC Records for Relay and 50 Free Leadoff
400 Freestyle Relay (2:48.92, 41.38) – ACC Relay Record
800 Freestyle Relay (6:13.14, 1:32.05) – ACC Relay Record

Sidabras
400 Medley Relay (3:06.59)

Simono Bilio komentaras:

“Last two years I was really jealous and now finally I can take it,” said Bilis about being named MVP. “I know what it means for my team and I’m happy to have three good events. It’s hard to find words. I’m waiting for this trophy because then the feelings are going to come.”