Plaukimas

Sostinėje varžėsi būsimos Vilniaus m. plaukimo žvaigždės

Beveik 200 plaukikų trijose amžiaus grupėse dvi dienas kovojo dėl 66 medalių komplektų Vilniaus m. jaunučių-jaunių-jaunimo plaukimo čempionate Lazdynų baseine.

Vyriausiųjų plaukikų amžiaus grupėje dominavo Maksimas Potapčikas ir Anastasija Rogožina. Irenos Jurevič ir Edmundo Tautvydo auklėtinis triumfavo visų trijų – 100 m, 200 m ir 400 m – distancijų plaukimuose laisvu stiliumi. Tuo tarpu Alos Kiseliovos ir Renatos Juškienės treniruojama plaukikė užtikrintai laimėjo 100 m ir 200 m peteliške, 100 m nugara ir 200 m laisvu stiliumi rungtis.

Keturis medalius, du aukso ir du sidabro, ant kaklo užsikabino Saulė Laurikėnaitė, vienu mažiau – Arturas Plechotas (2 aukso ir 1 sidabro) bei Germantas Švecovas (2 aukso ir 1 bronzos).

Tarp jaunių vaikinų bendroje medalių įskaitoje išsiskyrė EJOF-2017 rinktinės kandidatas Mantas Zupkauskas, greičiausiai įveikęs 100 m ir 200 m. laisvu stiliumi bei 100 m nugara nuotolius, o 100 m peteliške atplaukęs antras. Po dvi rungtis laimėjo kiti trys kandidatai į rinktinę – Germantas Švecovas, Arijus Pavlidis ir Ernestas Stankevičius.

Tos pačios amžiaus grupės merginų tarpe niekas neprilygo vyresnes plaukikes aplenkusioms Erikai Filipavičiūtei ir Anastasijai Chafizovai. Pirmoji sportininkė iškovojo du aukso medalius 200 m peteliške ir 200 m kompleksinio plaukimo rungtyse, be to, į savo sąskaitą pridėjo ir antrosios vietos apdovanojimą plaukiant 100 m nugara. Antroji plaukikė savo trofėjų kolekciją pasipildė pora aukso (400 m laisvu stiliumi ir 400 m kompleksinis plaukimas) bei pora bronzos medalių.

Jauniausių plaukikų berniukų gretose niekas neprilygo keturis aukso medalius laimėjusiam Jokūbui Tijūnoniui. Jis buvo greičiausias 100 m nugara, 400 m laisvu stiliumi, 100 m peteliške ir 400 m kompleksinio plaukimo nuotoliuose. Po tris medalius, užimdami po dvi pirmąsias ir po vieną antrąją vietą, iškovojo Ignas Luneckas ir Kristijonas Šreiberis.

Tarp mergaičių po du kartus ant aukščiausio pakylos laiptelio lipo Kamilė Murnevaitė, Anastasija Chafizova, Erika Filipavičiūtė ir Odeta Lunaitė.

Visi varžybų rezultatai
Medalių įskaita

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai