Plaukimas

Stipriausi šalies plaukikai jėgas pasitikrins Alytuje

Danas Rapšys (archyvas) | ISL / Mike Lewis nuotr.

Vasario 17-19 d. Alytus 50 m Nuostatai Rezultatai
 

Ketvirtadienį Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine prasidės Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Tris dienas truksiančiose varžybose laukiama per 200 sportininkų.

Alytuje ketina pasirodyti beveik visi pajėgiausi šalies plaukikai – dalyvauti pirmenybėse užsiregistravo Danas Rapšys, Kotryna Teterevkova, Simonas Bilis, Andrius Šidlauskas, Rūta Meilutytė, Aleksas Savickas, Smiltė Plytnykaitė ir kiti.

Daliai sportininkų tai bus gera proga pasitikrinti savo jėgas ir sportinę formą bei įvertinti rezultatus po treniruočių stovyklos Tenerifėje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by physio | Indrė Kalnutė (@physio.kalnute)

Šios pirmenybės įtrauktos į Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) ir Europos plaukimo lygos (LEN) oficialių varžybų kalendorių, tad čia dalyvaujantys sportininkai galės vykdyti normatyvus ir į svarbiausias sezono varžybas.

Lietuvos žiemos pirmenybėmis užsibaigs šalies plaukikų atranka į Tartu, Estijoje, šiemet vyksiantį Baltijos šalių čempionatą. Galutinė komandos sudėtis turėtų paaiškėti kovo pradžioje.

Šeši geriausi Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių plaukikai, pasiekę aukščiausius rezultatus (pagal FINA taškų lentelę) olimpinėse rungtyse, susumavus dviejų individualių olimpinių rungčių reitingo sumą, bus apdovanoti piniginiais prizais.

Iš viso per tris šalies žiemos pirmenybių dienas bus išdalinti 37 medalių komplektai.

Pirmenybės ketvirtadienį (vasario 17 d.) prasidės 11 val., o penktadienį ir šeštadienį – nuo 10 val. Vakarinė dalis pirmąją dieną startuos nuo 18 val., penktadienį – nuo 17 val., o šeštadienį – nuo 16 val.

Visi vyresni nei 6 metų amžiaus iš anksto užsiregistravę žiūrovai ir dalyviai bei aptarnaujantis personalas privalės visų varžybų metu (išskyrus plaukimo metu, dušuose) dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Tiesioginę varžybų transliaciją bus galima stebėti Lietuvos plaukimo federacijos Facebook ir YouTube paskyrose.

Žiniasklaidos atstovus, norinčius stebėti varžybas gyvai, kviečiame taip pat užsiregistruoti iš anksto. MEDIA REGISTRACIJA

Varžybų organizatorius – Lietuvos plaukimo federacija, partneris – Alytaus sporto ir rekreacijos centras.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai