Uostamiesčio čempionate – auksiniai P.Pekūnaitės ir M.Galuško startai

Pasibaigusiame Klaipėdos miesto plaukimo čempionate fortūna labiausiai šypsojosi po keturis aukso medalius iškovojusiems Paulinai Pekūnaitei ir Michailui Galuško, o daugiausiai įvairaus metalo apdovanojimų, po penkis, atsidūrė Darjos Kononovos ir Nojaus Skiručio kolekcijose.

P.Pekūnaitė laimėjo visas rungtis, kuriose dalyvavo. Plaukikė buvo greičiausia 50 m, 100 m ir 200 m nugara distancijose, taip pat – 200 m kompleksiniame plaukime. M.Galuškai niekas neprilygo 50 m ir 100 m nuotoliuose plaukiant nugara, jis pirmas atplaukė ir 200 m bei 400 m kompleksiniuose plaukimuose. Dar dvejose rungtyse plaukikas buvo penktas.

Gausiausią medalių derlių varžybose nuskynusi D.Kononova ant podiumo lipo visose dalyvautose rungtyse. Auksą plaukikė iškovojo 50 m laisvo stiliaus, 50 m peteliškės ir 400 m kompleksinio plaukimo rungtyse. Be auksinių apdovanojimų ji į savo sąskaitą pridėjo vieną sidabro bei vieną bronzos medalius.

Lygiai tokius pat trofėjus iškovojęs N.Skirutis galėjo tapti vienvaldžiu lyderiu pagal laimėtų medalių skaičių, tačiau 50 m peteliške distancijoje liko 7-as. Čempiono vardas jam atiteko trijuose 200 m nuotoliuose plaukiant nugara, peteliške ir krūtine.

Po tris aukso medalius taip pat iškovojo Ieva Evaltaitė, Rimas Bacevičius ir Daniilas Pancerevas. Pastarieji du sportininkai po sykį lipo ir ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio.

Piniginiais prizais buvo apdovanoti po penkis tiek vyrų, tiek moterų plaukikus, pasiekusius rezultatus pagal FINA taškų skaičiavimo sistemą: Edgaras Pudžmys, P.Pekūnaitė, R.Bacevičius, D.Pancerevas, D.Kononova, Deimantė Žilinskaitė, Paulius Galuškinas, Martinas Tretjakas, Deividas Čebanas ir Mantas Kedeckas.