Plaukimas

Vaikų žiemos pirmenybes laimėjo Kauno plaukimo mokyklos komanda

Kauno plaukimo mokyklos baseine „Vilija“ baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybės, kuriose dalyvavo per 300 būsimų šalies plaukimo talentų. Varžybose buvo kovojama tiek dėl asmeninių, tiek dėl komandinių apdovanojimų.

Komandų įskaitoje startavo 35 komandos, sudarytos iš 2006-2008 m. gimimo mergaičių ir 2005-2007 m. gimimo berniukų. Kiekvienos rungties plaukimuose įskaitinius taškus savo komandai pelnė 15-a greičiausių vaikų.

Geriausia pirmenybėse pripažinta Kauno plaukimo mokyklos 1-oji komanda, surinkusi 517 taškų. Antroji vieta atiteko Panevėžio „Žemynos“ 1-ajai komandai, kurios sąskaitoje – 388 taškai. Stipriausių komandų trejetuką užbaigė Vilniaus miesto sporto centro 1-oji ekipa – 305 taškai. Šalia jo rikiavosi Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro ir Kauno sporto mokyklos „Startas“ pirmosios komandos.

Asmeninėje įskaitoje daugiausiai medalių surinko Kauno PM atstovas Ridas Arštikaitis, laimėjęs 100 m laisvo stiliaus ir 100 m nugara plaukimus, bei padėjęs savo komandai triumfuoti visose keturiose estafetėse. Tris sykius ant aukščiausio pakylos laiptelio lipo Žemynos“ auklėtinis Rokas Jazdauskas, triumfavęs 100 m kompleksinio plaukimo, 100 m krūtine ir 50 m peteliške distancijose. Panevėžietis Mantas Činga buvo greičiausias 200 m laisvu stiliumi nuotolyje.

Mergaičių tarp po 4 pirmosios vietos medalius į savo kolekciją įsidėjo panevėžietė Ieva Vilimaitė ir kaunietė Ūla Adomaitė. Jei „Žemynos“ auklėtinei niekas neprilygo 100 m laisvo stiliaus, 100 m kompleksinio plaukimo, 100 m nugara ir 200 m laisvo stiliaus rungtyse, tai Kauno PM-1 komandos sportininkė laimėjo 100 m krūtine plaukimą, o su komandos draugais ir tris estafetes. Vienu aukso medaliu (50 m peteliške rungtis) džiaugėsi sostinės plaukikė Giedrė Gudelytė-Gudelevičiūtė.

Visi žiemos pirmenybių rezultatai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai