Plaukimas

„Varėnos žuvelės 2017“ jaunieji dalyviai išsidalino apdovanojimus

varenos zuvele1

Šių metų pradžioje duris atvėręs Varėnos miesto baseinas sulaukė pirmųjų varžybų testo. Savaitgalį jame vyko atviros vaikų plaukimo pirmenybės „Varėnos žuvelė 2017“, kuriose dalyvavo kone 270 jaunųjų sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus ir Varėnos.

Jauniausių, 8 metų ir jaunesnių dalyvių grupėje, išsiskyrė 2 aukso medalius iškovojęs „Bangos“ plaukimo klubo atstovas Tajus Juška, vieną tauriausio metalo apdovanojimą laimėjo vilnietis Benas Grigaitis („Olimpinė pradžia“), pridėjęs ir sidabrinį trofėjų.

Be jų auksu ir bronza taip pat džiaugėsi varžybų šeimininkų atstovė Ieva Jurkūnaitė, du sykius ant antrojo pakylos laiptelio užlipo Miglė Drilingaitė (Kauno plaukimo mokykla).

Metais vyresnių vaikų amžiaus grupėje po du aukso medalius į savo kolekciją įsidėjo alytiškis Paulius Stasionis ir kaunietė Liepa Vytaitė.

Po du medalius, tarp kurių – vienas pirmosios vietos, iškovojo Vytautė Žiemytė (Vilniaus MSC), Luknė Alešiūnaitė (Kauno plaukimo mokykla) ir Emilis Panumis (Kauno plaukimo mokykla), o tris apdovanojimus, du sidabro ir bronzą – šiaulietis Aras Kliukas (Impuls plaukimo akademija).

Niekas pirmenybėse neprilygo 10 metų amžiaus vaikų grupės trijuose plaukimuose triumfavusiai Kauno sporto mokyklos „Startas“ atstovei Martinai Rutkauskaitei. Du aukso ir 1 sidabro medalį pelnė dar vienas kaunietis Eidas Bielskus („Sprintas LT“).

Po tris apdovanojimus taip pat iškovojo dar dvi kaunietės – Deimantė Paplauskaitė („Startas“) ir Rusnė Vasiliauskaitė („Sprintas LT“).

Vyriausi varžybose vienuolikmečiai sportininkai lenktyniavo tik 100 m kompleksiniame plaukime. Mergaičių tarpe greičiausia buvo „Sprintas LT“ auklėtinė Ūla Adomaitė, tarp berniukų pirmasis atplaukė Aidas Matekonis iš Kauno plaukimo mokyklos.

Neįgaliųjų vaikų iki 16 m. amžiaus grupės dalyviai plaukė 50 m laisvu stiliumi. Rungties nugalėtoja tapo Modesta Jarmalavičiūtė iš Vilniaus MSC.

„Noriu padėkoti gausiai susirinkusiems dalyviams ir, ypač, visiems varžybų teisėjams, kurie puikiai susitvarkė su savo pareigomis, nes mus labai spaudė laikas, varžybų pravedimui turėjome tik 3 valandas, tačiau šį išbandymą išlaikėme. Taip pat norime pasidžiaugti ir puikiu baseinu Varėnoje“, – pasibaigus pirmenybėms kalbėjo viena iš jų organizatorių Rasa Mažutaitienė.

„Varėnos žuvelės 2017“ pirmenybės vyko 25 m ilgio baseine.

Visi pirmenybių rezultatai

Tomo Toleikio nuotr.

varenos zuvele1

varenos zuvele2

varenos zuvele3

varenos zuvele4

varenos zuvele5

varenos zuvele7

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai