EČ Berlin 2014

Giedriui Titeniui Europos sidabras, Danas Rapšys – penktas, Rūta Meilutytė – CR

Berlin 1

Giedrius Titenis spindi Europos plaukimo čempionate. Du bronzos medalius anksčiau iškovojęs lietuvis šeštadienį prie jų pridėjo ir sidabrą. 50 metrų krūtine rungtyje jis buvo antras. Finale jis distanciją įveikė per 27,34 sek. ir dar kartą pagerino Lietuvos rekordą.

Auksą iškovojo britas Adamas Peaty. Jis atplaukė per 27 sek. Bronza atiteko slovėnui Damirui Dugonjičiui, kuris distanciją įveikė per 27,48 sek.

D.Rapšys – penktas

Kitas lietuvis Danas Rapšys žemyno pirmenybėse užėmė penktąją vietą. 200 m nugara plaukimo finale jis nuotolį įveikė per 1 min. 57,68 sek.

Auksą iškovojo lenkas Radoslawas Kawecki, distanciją įveikęs per 1 min. 56,02 sek.

Sidabras atiteko vokiečiui Christianui Dieneriui, jis atplaukė per 1 min. 57,16 sek. Trečioje vietoje liko vengras Gaboras Balogas. Jo laikas – 1 min. 57,42 sek.

Danui Rapšiui iki bronzos medalio pritrūkos vos 0,26 sek.

Rūta Meilutytė 50 m krūtine – čempionatų rekordas

Rūta Meilutytė šeštadienį su nauju čempionato rekordu užtikrintai pateko į moterų 50 m plaukimo krūtine rungties finalą. Lietuvė pusfinalyje distanciją įveikė per 29,88 sek.