EČ Berlin 2014

Keturi lietuviai nepateko į Europos plaukimo čempionato pusfinalį

Berlin 1

Vokietijos sostinėje Berlyne tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Ketvirtadienį 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi atrankoje nesėkmingai dalyvavo keturi Lietuvos rinktinės nariai – Tadas Duškinas, Deividas Margevičius, Mindaugas Sadauskas ir Simonas Bilis, kurie visi nepateko į pusfinalį.

Pirmi atrankoje varžėsi T. Duškinas ir D. Margevičius. T. Duškinas nuotolį įveikė pirmas per 50,58 sekundės ir bendroje įskaitoje liko 42-as, o D. Margevičius savo plaukime buvo trečias (51,56), o galutinėje atrankos varžybų lentelėje užėmė 63-ią poziciją.

Berlin 1Penktame atrankos plaukime kovojo M. Sadauskas ir S. Bilis. Pirmas mūsiškis finišavo trečias (49,84), o antras – devintas (50,63). M. Sadauskas bendroje įskaitoje buvo 25-as, o S. Bilis – 46-as.

M. Sadauskas pasiekė geriausią savo sezono rezultatą, o D. Margevičius – asmeninį rekordą.

Iš viso atrankoje plaukė 74 sportininkai.