EČ London 2016

R.Meilutytė: traumos padarinių nebejaučiu ir saves neriboju

Besirengianti 2016 m. Olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire plaukikė Rūta Meilutytė sugrįžo į baseiną, kuriame 2012 m. iškovojo savo pirmąjį olimpinį auksą. Europos čempionate ji plaukė tą pačią rungtį – 100 m krūtine – ir jau nuo atrankos plaukimo akivaizdžiai lenkė varžoves.

„Vakare (pusfinalyje) plaukiau kiek sunkiau nei ryte. Daugiau stengiausi. Tačiau nebuvo taip, kad „užsikirstų” raumenys ar ko nors panašaus. Jėgas paskirsčiau gerai, jų nepritrūko”, – sakė R.Meilutytė.

Grįžusi į olimpinį Londono baseiną Stratfordo rajone, R.Meilutytė prabilo, kad jame plaukti lengva. Tačiau apibūdinti, kas yra lengvai plaukti, reikėjo daugiau žodžių.

„Galbūt tai yra tada, kai gali kontroliuoti savo greitį, išsidėstyti visą savo plaukimą neprarasdama daug jėgų. Ir, kaip sakome mes, „nemirti finale”, – sakė R.Meilutytė.

Geriausia Lietuvos plaukikė teigė nebejaučianti alkūnės traumos padarinių. R.Meilutytė susilaužė alkūnę praėjusį rugsėji, netikėtai griuvusi su dviračiu. Jai prireikė trijų operacijų ir daugybės reabilitacijos procedūrų.

„Nebejaučiu nieko ir savęs neriboju. Labai viskas gerai”, – sakė R.Meilutytė.

Intensyvios treniruotės besirengiant Olimpinėms žaidynėms, iš R.Meilutytės reikalauja daug laiko ir jėgų. Vis dėlto, plaukikė mąsto ir apie būtiną poilsį.

„Laisvo laiko nėra daug. Tačiau kai jo nors kiek atsiranda, darau tai, ką daro normalūs žmonės. Einu į miestą, susitinku su draugais. Stengiuosi išnaudoti laiką protingai”, – sakė R.Meilutytė.

 View on YouTube

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai