EŽ Baku

Baku: A. Šeleikaitė Europos žaidynių finale atplaukė aštunta

Baku 1

Agnė Šeleikaitė – LTOK nuotrauka

Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančių Europos žaidynių plaukimo varžybų finale antradienį startavo Agnė Šeleikaitė.

Ji 50 m krūtine rungties finale nuotolį nuplaukė per 32,45 sekundės, nuo bronzą iškovojusios prancūzės Nolwenn Herve atsiliko 0,37 sekundės ir liko aštunta. Čempione tapo rusė Marija Astaškina, sugaišusi 31,58 sekundės ir 0,29 sekundės aplenkė sidabru pasipuošusią vokietę Laurą Kelsch. Lietuvė pusfinalyje nuotolį nuplaukė per 32,40 sekundės ir užėmė septintą vietą. Vos 0,39 sekundės iki finalo pritrūko Pauliui Grigaliūnui, kuris vyrų 200 m krūtine rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 2 minutes 16,39 sekundės ir liko devintas. Tik 0,05 sekundės tėvynainiui pralaimėjęs Andrius Šidlauskas tenkinosi dešimtąja pozicija.

D. Jaruševičiūtė – šešiolikta Azerbaidžano sostinėje Buku vykstančiose Europos žaidynėse šešiolikta plaukimo varžybų 100 m laisvu stiliumi rungtyje liko Diana Jaruševičiūtė. Lietuvė antradienį pusfinalyje nuotolį nuplaukė per 57,94 sekundės. ir finišavo aštunta pirmajame plaukime. Iki išsvajoto finalinio aštuntuko jai pritrūko 1,05 sekundės. 100 m laisvuoju stiliumi pusfinalyje greičiausiai plaukė olandė Marrit Steenbergen (53,97 sek.), ir rusės Arina Openyševa (55,29 sek.) bei Marija Kameneva (55,37 sek.).