Varžybos

Ignalinos plaukikas Džiugas Karklelis pagerino 38 metus gyvavusį LR-13

Nuotraukoje LR-13 m. pasiekęs D.Karklelis ir jo treneris E.Rakitinas

Šių metų balandžio 15-16 d. Liepojoje (Latvija) vyko atviras miesto čempionatas, kuriame dalyvavo Ignalinos plaukimo klubo, Klaipėdos ir Alytaus plaukikai. Čempionatas vyko 25 m baseine.

Trylikos metų dar neturintis Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikas Džiugas Karklelis Liepojoje išdrįso plaukti gan sunkią 800 m laisvuoju stiliumi distanciją. Jaunasis sportininkas šį nuotolį įveikė per 9.29,36 sek. ir pagerino Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordą. Ankstesnis rekordas gyvavo nuo 1978 metų ir priklausė kauniečiui A. Furmanavičiui (9.38,00 sek.).

Ignalinos kūno kultūros centras kartu tapo ir pirmaisiais, kurie išbandė naujai priimtą Lietuvos rekordų pateikimo ir fiksavimo tvarką:
LR fiksavimo aprašas
LR pateikimo forma

Gerai sekėsi ir kitiems Ignalinos plaukikams: Erikas Kapočius neturėjo sau lygių 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje (2.04,21 min. 687 reitingo taškai) – lėmė, kad absoliučioje šių varžybų įskaitoje Erikas iškovojo ketvirtąją vietą ir buvo apdovanotas 60 Eur. piniginiu prizu.