ISL

ISL 2020 finišas: D. Rapšys – trečias, čempionais tapo „Cali Condors“ plaukikai

isl logo mobile dark
Danas Rapšys | Mine Kasapoglu / ISL nuotr.
isl logo mobile dark   Budapeštas, Vengrija  
  Lapkričio 21–22 d.   
  25 m baseinas   
  isl.global | REZULTATAI  
 

Vėlų sekmadienio vakarą finišavo antrasis Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezonas. Dėl ISL čempionų titulo finale varžėsi keturios stipriausios lygos komandos – „Energy Standard“, „Cali Condors“,  Londono „Roar“ ir Los Andželo „Current“. Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kad ISL trofėjų iškovojo San Francisko „Cali Condors“ komanda.

Nugalėtojai per abi varžybų dienas pelnė 561.5 taško ir nesunkiai įveikė praėjusių metų čempionę „Energy Standard“ komandą, kurios sudėtyje buvo ir trys lietuviai – Simonas Bilis, Andrius Šidlauskas ir Danas Rapšys. Pastarasis sekmadienį varžėsi vyrų 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje, o kiti du Lietuvos plaukikai nestartavo.

Panevėžietis daugiau nei pusę distancijos plaukė visai arti lyderių ir buvo ketvirtas, o per paskutinę distancijos dalį savo poziciją pagerino ir finišavo trečias (1 min. 41,55 sek.). Mūsiškį pranoko „Roar“ plaukikas Duncanas Scottas, pasiekęs geriausią sezono rezultatą pasaulyje (1 min. 40,25 sek.), ir „Cali Condors“ atstovas Townley Haasas (1 min. 40,49 sek.). Už trečią vietą D. Rapšiui atiteko 6 įskaitiniai taškai.

Įspūdingą sportinę formą demonstravęs „Cali Condors“ kapitonas Caelebas Dresselas tapo ne tik šio finalinio ISL mačo, bet ir viso sezono naudingiausiu plaukiku (MVP) – iš viso amerikietis surinko 467,5 taško.

Sekmadienį jis dar kartą pagerino sau priklausiusį vyrų 100 m kompleksinio plaukimo pasaulio rekordą, užfiksavęs 49,28 sek. rezultatą.

Dar vieną pasaulio rekordą pakoregavo Londono „Roar“ lyderis Adamas Peaty. Vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje britas finišavo per 55,41 sek. Ankstesnis rekordas (55,49 sek.) nuo pirmojo ISL pusfinalio taip pat priklausė šiam plaukikui.  

Galutinė komandinė įskaita:
  1. Cali Condors – 561.5
  2. Energy Standard – 464.5
  3. London Roar – 391.0
  4. LA Current – 298.0

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai