„Cali Condors“ – ketvirtojo ISL etapo lyderiai, K.Teterevkova pagerino asmeninį rekordą

isl bottom

Kotryna Teterevkova | © Kipras Štreimikis / LTOK

Rugsėjo 4–5 d. Neapolis (Italija) 25 m baseinas Rezultatai Transliacija

Sekmadienį Neapolyje (Italija) pasibaigė dvi dienas trukęs dar vienas Tarptautinės plaukimo lygos (International Swimming League, ISL) komandų susitikimas. Ketvirtajame lygos etape varžėsi čempionų titulą ginanti „Cali Condors“, Los Andželo „Current“, Vašingtono „Trident“ ir „Aqua Centurions“ komandos.

Lygos naujokė Kotryna Teterevkova (Los Andželo „Current“) šeštadienį į baseiną šoko dukart, o savo debiutą ISL lygoje pažymėjo 200 m plaukimo krūtine rungtimi. Po pirmųjų 50 m vilnietė plaukė šešta, įpusėjus distancijai – septinta, tačiau šios pozicijos jai nepavyko išsaugoti. 19-metės lietuvės parodytas laikas buvo aštuntas – 2 min. 24,83 sek. Asmeninis K. Teterevkovos rekordas šioje rungtyje yra šiek tiek geresnis – 2 min. 24,11 sek.

Nugalėjo gretimame takelyje plaukusi tituluota amerikietė Lilly King („Cali Condors“). Ji, finišavusi per 2 min. 17,66 sek., įtikinama persvara aplenkė varžoves ir nugvelbė taškus iš dvi paskutines vietas užėmusių sportininkių.

1 | KING Lilly (CAC) – 2:17.66 12.0 tšk.
2 | ESCOBEDO Emily (CAC) – 2:19.02 (+1.36) 7.0 tšk.
3 | GORBENKO Anastasia (LAC) – 2:19.80 (+2.14) 6.0 tšk.
4 | TEMNIKOVA Maria (DCT) – 2:19.98 (+2.32) 5.0 tšk.
5 | CARRARO Martina (AQC) – 2:21.27 (+3.61) 4.0 tšk.
6 | CASTIGLIONI Arianna (AQC) – 2:21.38 (+3.72) 3.0 tšk.
7 | BELONOGOFF Tatiana (DCT) – 2:24.10 (+6.44) – tšk.

8 | TETEREVKOVA Kotryna (LAC) – 2:24.83 (+7.17) – tšk.

Vėliau K. Teterevkova pasirodė moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje. Nors finišavusi per 30,87 sek. mūsų šalies plaukikė taškų nepelnė, ji sėkmingai pasigerino savo asmeninį rekordą (30,95 sek.) ir užėmė aštuntą vietą. Finiše niekas vėl neprilygo Lilly King (29,15 sek.).

1 | KING Lilly (CAC) – 29.15 12.0 tšk.
2 | CASTIGLIONI Arianna (AQC) – 29.31 (+0.16) 7.0 tšk.
3 | HANNIS Molly (CAC) – 29.40 (+0.25) 6.0 tšk.
4 | CARRARO Martina (AQC) – 29.86 (+0.71) 5.0 tšk.
5 | CLARK Imogen (LAC) – 30.04 (+0.89) 4.0 tšk.
6 | BELONOGOFF Tatiana (DCT) – 30.07 (+0.92) 3.0 tšk.
7 | TEMNIKOVA Maria (DCT) – 30.63 (+1.48) – tšk.

8 | TETEREVKOVA Kotryna (LAC) – 30.87 (+1.72) – tšk.

Po pirmosios varžybų dienos su 266 taškais pirmavo „Cali Condors“, antroje vietoje įsitvirtino Los Andželo „Current“ (242 tšk.), trečia  „Aqua Centurions“ (210 tšk.), o ketvirta rikiavosi Vašingtono „Trident“ komanda (191 tšk.).

Sekmadienio varžybose Kotryna Teterevkova dalyvavo moterų 100 m plaukimo krūtine rungtyje, kur irgi užėmė aštuntą vietą. Mūsiškė distanciją įveikė per 1 min. 6,94 sek. (jos asmeninis rekordas – 1 min. 6,42 sek.). Greičiausia šioje rungtyje buvo Lilly King – 1 min. 3,57 sek.

1 | KING Lilly (CAC) 1:03.57 12.0 tšk.
2 | CASTIGLIONI Arianna (AQC) 1:04.04 (+0.47) 7.0 tšk.
3 | HANNIS Molly (CAC) 1:04.39 (+0.82) 6.0 tšk.
4 | CARRARO Martina (AQC) 0.66 – 1:05.03 (+1.46) 5.0 tšk.
5 | BELONOGOFF Tatiana (DCT) 1:05.40 (+1.83) 4.0 tšk.
6 | TEMNIKOVA Maria (DCT) – 1:05.43 (+1.86) 3.0 tšk.
7 | CLARK Imogen (LAC) – 1:06.19 (+2.62) tšk.
8 | TETEREVKOVA Kotryna (LAC) 1:06.94 (+3.37)  tšk.

Ketvirtasis ISL etapas baigėsi dar viena „Cali Condors“ plaukikų pergale. Nugalėtojai per dvi varžybų dienas surinko 594 taškus ir aplenkė Los Andželo „Current“ (445,5 tšk.), „Aqua Centurions“ (375,5 tšk.) ir Vašingtono „Trident“ (359 tšk.) komandas.

Naudingiausių plaukikų (MVP) įskaitoje šįkart niekas negalėjo pasipriešinti „Cali Condors“ komandos kapitonui Caeleb Dressel, kuris iš viso pelnė net 112,5 taško.

Penktosios reguliariojo sezono varžybos įvyks jau rugsėjo 9 ir 10 dienomis. Neapolyje varžysis Los Andželo „Current“, „Iron“, Toronto  „Titans“ ir Vašingtono „Trident“ ekipos.

Prenumeratoriai visas ISL varžybas gali stebėti isl.global svetainėje.

Oficialus lygos transliuotojas Lietuvoje – SPORT1.