ISL

ISL PLAYOFFS #5: „Current“ su Kotryna Teterevkova tęsia pasirodymą atkrintamosiose varžybose

200m br 2021 11 25

Kotryna Teterevkova | Stop kadras (archyvas)

Lapkričio 25-26 d. Eindhovenas (Nyderlandai) 25 m baseinas Rezultatai

Nyderlandų mieste Eindhovene ketvirtadienio vakarą prasidėjo dar vienas Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) atkrintamųjų varžybų mačas. Jame šįsyk susitinka „Energy Standard“, Londono „Roar“, Vašingtono „Trident“ ir Los Andželo „Current“ su Kotryna Teterevkova.

19-metė vilnietė pirmąją varžybų dieną startavo moterų 200 m plaukime krūtine ir komandinėje estafetėje 4 x 100 m kombinuotu būdu.

200 m krūtine K. Teterevkova įveikė per 2 min. 21,98 sek., iškovojo ketvirtą vietą ir pelnė 5 komandinius taškus.

Įpusėjus distancijai Lietuvos plaukikė buvo pakilusi į trečiąją poziciją, bet antroje nuotolio dalyje ją aplenkė „Energy Standard“ atstovaujanti rusė Jevgenija Čikunova (2 min. 21,02 sek.).

Nugalėtoja tapo visą distanciją pirmavusi amerikietė Annie Lazor (2 min. 18,90 sek.) iš „Roar“, pranokusi antroje vietoje finišavusią dar vieną rusę Mariją Temnikovą (2 min. 19,56 sek.) iš „Trident“.

Komandinėje estafetėje 4 x 100 m kombinuotu būdu nugalėjo „Roar“ komanda, finišavusi per 3 min. 47,48 sek.

Kanadietė Ingrid Wilm, K. Teterevkova, graikė Anna Ntountounaki ir amerikietė Abbey Weitzeil estafetę įveikė trečios (3 min. 49,34 sek.) ir „Current“ komandai uždirbo 12 taškų.

4x100 2021 11 25

K. Teterevkova antrąjį estafetės etapą krūtine nuplaukė per 1 min. 5,85 sek.

Po pirmosios mačo dienos lyderiauja „Roar“ su 280 taškų. Antra rikiuojasi „Energy Standard“ komanda, surinkusi 264 taškų. „Current“ su 221,5 taško kol kas yra trečioje vietoje, o prasčiausiai ketvirtadienio varžybos susiklostė „Trident“ plaukikams, surinkusiems 141,5 taško.

Primename, kad į ISL lygos finalą pateks tik keturios geriausios šio sezono komandos. Su varžybų tvarkaraščiu galima susipažinti apačioje.

ISL varžybas galima stebėti isl.global svetainėje (mokama prenumerata).

Oficialus lygos transliuotojas Lietuvoje – SPORT1.