Varžybos

Kauno mero taurė – 2015

Kovo 27-28 d. Kauno plaukimo mokykla jau XI-tąjį kartą baseine „Dainava “surengė “Kauno m. Mero taurė – 2015”. Šiose tradicinėmis tapusiose tarptautinėse vaikų plaukimo varžybose jaunieji plaukikai pradeda savo kelią link didžiųjų pergalių – Olimpinės svajonės.

Šiais metais varžybose dalyvavo komandos iš Lietuvos,  Latvijos, Rusijos. Nors baseinas mažas ir turėjome pasispausti, bet varžybose dalyvavo apie 300 jaunųjų plaukikų. Vaikai varžėsi dėl dvidešimt komplektų medalių asmeninėse  rungtyse kur buvo pasiekta tikrai puikių rezultatų, netrūko emocijų, baseine tvyrojo gera nuotaika, vaikai kovojo dėl kiekvienos sekundės dalelės.

 Pati karščiausia rungtis buvo pirmąją dieną tai 6*50 m L/st mišri estafetė, kurioje plaukia 3 mergaitės ir 3 berniukai. Ją laimėjo Kauno plaukimo mokyklos baseino „Dainava“ jaunieji sportininkai: E.Grigaitis, D.Kazlovas, D.Vyšniauskas, G.Maslauskaitė, S.Peseckytė, G.Brovkaitė.  Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais saldžiais prizais.

Geriausiu varžybų sportininku tapo svečias iš Kėdainių Simas Jurevičius surinkęs daugiausiai taškų berniukų tarpe – 450, o sportininke Marija Rutkauskaitė iš Kauno centro sporto mokyklos, surinkusi – 434 taškus.

Varžybų vyr. Teisėjas Saulius Binevičius džiaugiasi, kad varžybos praėjo sklandžiai, kad kaip ir kiekvienais metais turime gausų būrį svečių.

Didelis Dėkui visiems prisidėjusiems prie varžybų rengimo, vykdymo ir apdovanojimų skyrimo. 

Rezultatai
Geriausi plaukikai 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai