Varžybos

Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine

LC_3
.

Po pasaulio čempionato geriausi Lietuvos plaukikai rungtyniaus Anykščių baseine

Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir kiti geriausi Lietuvos plaukikai Anykščiuose prieš Kalėdas susirungs dėl Lietuvos čempionato 25 m baseine apdovanojimų. Organizatoriai žada įspūdingą ir nuotaikingą šou, kurio dalyviais bus ne tik sportininkai, bet ir pramogų verslo bei žurnalistikos atstovai.

„Siekiame plaukimo varžybas Lietuvoje pakelti į naują lygį, didinti žiūrovų susidomėjimą, pritraukti visuomenės dėmesį ir prisidėti prie šio puikaus sporto populiarinimo“, – sako Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Tomas Kučinskas.

Pirmąsyk istorijoje Lietuvos čempionato kovos bus tiesiogiai transliuojamos internetu per naują televiziją SportoTV.lt. Numatytos specialios pramoginės šou žvaigždžių, žurnalistų ir politikų rungtys. Žiūrovams nuotaiką kels ir sportui neabejingos jaunimo muzikos žvaigždės Svaras ir DJ Mamania iš „G&G  Sindikato“.

Siekiant kontroliuoti žiūrovų srautus į gruodžio 22 dienos vakarines varžybas, kuriose dalyvaus ir olimpinė čempionė R.Meilutytė, bus pardavinėjami bilietai.

„Kadangi Anykščių baseine yra tik 300 vietų žiūrovams, o susidomėjimas Rūta, kuri varžybose Lietuvoje dalyvaus po metų pertraukos, yra didžiulis, atsirado būtinybė kontroliuoti žiūrovų patekimą, – sako T.Kučinskas. – Tačiau rytinės kvalifikacinės varžybos, kaip ir dvi kitos dienos (20 ir 21), žiūrovams bus nemokamos“.

Lietuvos čempionatas Anykščiuose vyks gruodžio 20—22 dienomis. 20 ir 21 dienomis parengiamieji plaukimai prasidės 10 val., o finaliniai – 16 val. Gruodžio 22 dieną parengiamųjų plaukimų pradžia 9 val., finalinių – 15 val.

Pirmieji bilietai į finalinę gruodžio 22-osios varžybų dalį, kuriuos jau galima įsigyti „Tiketoje“, kainuos vos 15 litų. Nuo ateinančio pirmadienio (gruodžio 17-osios) 12 val. bilietai brangs 30 procentų.

 
 
Generalinis rėmėjas: akvile          
             
Informaciniai Partneriai: 15 RC        
             
Rėmėjai: BTSLCC_logo ArenaLogo alpera cocacola maistas_sportui MAXIMA_logo_melynos_raides
  omnitel gira Anyk_herbas1 etn_baltic_02_01 Bangenis_logo Open24
             
Trasnliacijas internetu dovanoja: SportoTVLT_secondary          
             
Bilietus platina: tiketa          
 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai