Varžybos

Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybės. Kaunas gruodžio 5-6 d.

Dvi dienas Kauno plaukimo mokyklos „Dainavos“ baseine vyko Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybės

Per 250 vaikų (11 metų ir jaunesnės mergaitės bei 12 metų ir jaunesni berniukai) varžėsi dėl 24 apdovanojimų komplektų. Net 11 kartų nugalėtojais tapo Vilniaus miesto sporto centro plaukikai. Po tris kartus džiaugėsi Kauno plaukimo mokyklos, Kauno Centro sporto mokyklos ir Kėdainių sporto centro atstovai, po du aukso medalius iškovojo Panevėžio Žemynos ir Klaipėdos Gintaro sporto centro vaikai.

Individualiai po 4 aukso medalius laimėjo vilniečiai Martyna Biekšaitė ir Arijus Pavlidi, 3 aukso ir vienas sidabro medaliai Marijos Rutkauskaitės (Kauno Centro SM) ir Simo Jurevičiaus (Kėdainių SC) sąskaitoje.

Komandinėje įskaitoje triumfavo Kauno plaukimo mokyklos I komanda, surinkusi 642 tšk. ir atkaklioje kovoje 15 tšk. aplenkusi Vilniaus miesto sporto centro komandą. Treti liko Klaipėdos Gintaro SC plaukikai (349 tšk.), vienu tašku aplenkę Kauno Centro SM ir trimis – Panevėžio Žemynos sportininkus.

Absoliučiai geriausią varžybų rezultatą pasiekė vilnietis Arijus Pavlidi, 100 m nugara įveikęs per 1.05,33 (420 taškų). Tarp mergaičių geriausia buvo Marija Rutkauskaitė iš Kauno Centro SM, 50 m l. stiliumi nuplaukusi per 31,10 (417 taškų).