Varžybos

Pabaltijo valstybių čempionatas ir jaunučių mačas

bc_11_open

Varžybų rezultatai

Sveikiname Lietuvos suaugusiųjų ir jaunučių nacionalines rinktines užtikrintai nugalėjusias Baltijo valstybių čempionate ir jaunučių mače !

Rygoje kovo 12-13 dienomis vyko tradicinis Baltijos valstybių čempionatas ir jaunučių mačas. Nors dėl peršalimo ligų sunegalavusius rinktinės narius teko skubiai keisti kitais, tačiau komandinėje įskaitoje Lietuva užtikrintai laimėjo suaugusiųjų (298 taškai) ir jaunučių (273 taškai) grupėse, aplenkusi Estiją ir Latviją.

Nugalėję individualiose ir estafetinėse rungtyse jaunučių grupėje ant aukščiausios pakylos čempionate po kelis kartus kopė Eva Gliožerytė, Ugnė Mažutaitytė, Goda Overlingaitė, Deivydas Margevičius, Povilas Strazdas ir Danas Rapšys. Suaugusiųjų grupėje – Jekaterina Kiseliova, Vaiva Gimbutytė, Jūratė Ščerbinskaitė, Giedrius Titenis, Edgaras Štura, Matas Andriekus.

Geriausių plaukikų prizais surinkę gausiausią medalių kraitį individualiose ir komandinėse rungtyse buvo apdovanoti suaugusiųjų grupėje Vaiva Gimbutytė ir Giedrius Titenis, jaunučių grupėje Goda Overlingaitė ir Deivydas Margevičius.

Komandinė įskaita:

The Baltic States Championship 2011   The Baltic Youth Meet 2011
bc_11_open   bc_11_open_youth
       
lrytas_logo delfi   15min_logo

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai