PJOŽ Nanjing'14

PJOŽ Nanjinge: 2 medaliai Lietuvos plaukikams – R. Meilutytei auksas, P. Strazdui – sidabras

Nanjing 1

Pirmadienį Kinijos mieste Nandzinge tęsiasi antros jaunimo vasaros olimpinės žaidynės. Plaukimo varžybų moterų 50 metrų krūtine rungties finale dalyvavo pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė ir pasaulio čempionė, planetos rekordininkė 17-metų Rūta Meilutytė. Mūsiškė nuotolį įveikė per 30,14 sekundės ir iškovojo aukso medalį. Sidabro medalį pelnė vokietė Julia Willers (31,78), o bronzos apdovanojimu tenkinosi vengrė Anna Sztankovics (31,84).

Moterų 50 m plaukimo krūtine finalo rezultatai:

1. Rūta Meilutytė (Lietuva) – 30,14 sek.
8. Dalma Sebestyen (Vengrija) – 32,42

Netrukus R. Meilutytė dar dalyvavo 100 m plaukimo laisvu stiliumi pusfinalyje. Kaunietė nuotolį įveikė per 55,46 sek., savo antrame plaukime užėmė trečią vietą ir pateko į finalą. Bendroje įskaitoje mūsiškės rezultatas buvo ketvirtas. Greičiau už R. Meilutytę plaukė tik Ami Matsuo iš Australijos (54,98 sek.), liuksemburgietė Julie Meynen (55,33) ir kinė Yuhan Qiu (54,78).