Varžybos

Rūta Meilutytė tapo geriausia D.Britanijos “Arena” taurės varžybų plaukike

Balandžio 17 d. Šefilde (D.Britanija), 50 m baseine vyko “Arena” plaukimo taurės varžybos. Jose dalyvavo lietuvaitė Rūta Meilutytė, kuri startuoja Plymouto Lea komandoje. Varžybos, mūsų akimis žiūrint, labai keistos, nes per vieną dieną plaukikai, nežiūrint jų jauno amžiaus, turi startuoti ir estafetėse ir keliose asmeninėse rungtyse. Šiose varžybose dažniausiai plaukikai plaukia net po 6-8 kartus, todėl pasiekti labai gerų rezultatų yra sunku. Šiose varžybose visuomet renkami geriausi 3 plaukikai ir plaukikės trijose amžiaus grupėse. Iki 11metų, iki 13 metų ir iki 15 metų amžiaus. Rūtai sekėsi labai gerai. Ji tapo 13 metų grupės geriausia plaukike. Jaunesniųjų grupėje laimėjo Lucy Thornton, vyresniųjų – Siobhan O’Connor. Rūta puikiai plaukė 100 m krūtine rungtis. Plaukime, kur buvo nežiūrima amžiaus grupės, ji parodė 1.09,47 sek. rezultatą ir savo vyresnes varžoves aplenkė beveik 4 sekundėmis. Tą patį nuotolį ji plaukė ir su 13 metų varžovėmis. Ji čia irgi laimėjo pirmą vietą (1.11,82 sek.), o tuoj po to Rūta plaukė 100 m l.st. ir čia savo amžiaus grupėje vėl užėmė pirmą vietą. Jos rezultatas -1.00,29 sek. Prieš asmenines rungtis, Rūta plaukė beveik visose estafetėse.
Kitos varžybos, kuriose startuos Rūta, bus British Gas ASA South West Region Youth &16/17+ Championships 2011. Jos vyks balandžio 30 – gegužės 2 d. Milifelde.