Varžybos

VI Baltic Sea Youth Games

Liepos 3 – 5 dienomis, Lenkijos mieste Koszalin vyko VI Baltijos Jūros Šalių Sporto Jaunių Žaidynės (VI Baltic Sea Youth Games).

14. Loreta Bakutienė Trenerė – Kauno PM

25 metrų baseine kovojo 8 komandų jaunieji plaukikai. Surinkę 21 tašką lietuviai komandinėje plaukimo įskaitoje užėmė 5-tą vietą.  Komandinė įskaita.

Geriausiai varžybose sekėsi Panevėžio „Žemynos“ auklėtiniams, kurie iškovojo 2 medalius individualiose varžybose:
100 m laisvu stiliumi 3-čią vietą užėmę Simonas Bilis (Panevėžys) – 53,89
100 m nugara 2 vietą iškovojo Deividas Grigalionis (Panevėžys) – 59,02

Estafetiniame plaukime Lietuvos komanda (1. Zarankaitė Ieva 2. Delekas Rytis 3. Palionytė Renata 4. Grigalionis Deividas 5. Slapšytė Dovilė 6. Kalinas Lukas 7. Apčinikovaitė Monika 8. Bilis Simonas) iškovojo 2-ą vietą.

Sveikiname varžybų prizininkus, ir linkime per vasaros atostogas neprarasti sportinės formos.