Plaukimas

„Žalgirio“ arenos baseine – Lietuvos plaukimo vasaros pirmenybės

Tajus Juška Europos jaunimo plaukimo čempionate / Dariaus Kibirkščio / „LTU Aquatics“ nuotr.

Liepos 20-21
Kaunas, „Žalgirio“ arenos baseinas (50 m)
Varžybų nuostatai
Rezultatai
Rekomendacijos

Nacionalinių plaukimo varžybų sezono palydėtuvės įvyks jau šį savaitgalį Kaune. 50 m ilgio „Žalgirio“ arenos baseine bus surengtos Lietuvos plaukimo vasaros pirmenybės, kuriose pasirodys virš 240 sportininkų, o konkurenciją lietuviams palaikys ir plaukikai iš užsienio.

Pirmenybėse išvysime neseniai iš šių metų Europos jaunimo plaukimo čempionato sugrįžusius Roką Jazdauską, Tajų Jušką, Kiril Stepanov, Kristupą Trepočką, Matą Čingą, Džiugą Miškinį, Kostą Vaičiūną, Evaldą Babakiną, Adomą Gatulį, Smiltę Plytnykaitę, Patriciją Kondraškaitę, Ievą Visockaitę ir Guodą Stančikaitę.

Dalyvauti čempionate užsirašė ir Europos U23 plaukimo čempionatui besirengiantys Jokūbas Keblys, Kajus Stankevičius, Tomas Lukminas, Danielis Kvederis, Edvinas Česnakas ir Deividas Kazilas.

Varžybos ketvirtadienį prasidės 11 val., vakarinė dalis – nuo 17 val., o penktadienį į baseiną dalyviai ir žiūrovai rinksis valanda anksčiau (rytinės dalies startas nuo 10 val., vakarinės – nuo 16 val.).

Šios pirmenybės yra įtrauktos į Paryžiaus olimpinių žaidynių kvalifikacinių varžybų sąrašą, todėl visi čia startuosiantys plaukikai turės galimybę iškovoti olimpinius kelialapius.

Tą jau pavyko padaryti Danui Rapšiui ir Rūtai Meilutytei, kurie kartu su dar penkiais lietuviais šiuo metu ruošiasi sekmadienį prasidėsiančiam pasaulio plaukimo čempionatui Fukuokoje, Japonijoje.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai