Rinktinės

FINA pasaulio plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC
2 Rūta Meilutytė 1997 Kauno PM
3 Danas Rapšys 1995 Panevėžio Žemyna
4 Andrius Šidlauskas 1997 Panevėžio Žemyna
5 Tomas Navikonis 2003 Panevėžio Žemyna
6 Deividas Margevičius 1995 Kauno SM Startas
7 Erikas Grigaitis 2002 Kauno PM

FINA pasaulio plaukimo čempionato (25 m) rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC
2 Rūta Meilutytė 1997 Kauno PM
3 Danas Rapšys 1995 Panevėžio Žemyna
4 Andrius Šidlauskas 1997 Panevėžio Žemyna

LEN Europos plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC
2 Rūta Meilutytė 1997 Kauno PM
3 Danas Rapšys 1995
Panevėžio Žemyna
4 Andrius Šidlauskas 1997
Panevėžio Žemyna
5 Tomas Navikonis 2003
Panevėžio Žemyna
6 Tomas Sungaila 1999 Kauno PM
7 Daniil Pancerevas 2004
Klaipėdos Gintaro SC
8 Aleksas Savickas 2003
Panevėžio Žemyna
9 Erikas Grigaitis 2002 Kauno PM

FINA pasaulio jaunimo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Daniil Pancerevas 2004
Klaipėdos Gintaro SC
2 Sylvia Statkevičius 2007 Etobicoke SC
3 Rokas Jazdauskas 2005
Panevėžio Žemyna
4 Danielis Kvederis 2004
Klaipėdos Gintaro SC
5 Kiril Stepanov 2005 Sostinės SC
6 Tomas Lukminas 2004
Panevėžio Žemyna

LEN Europos jaunimo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Daniil Pancerevas 2004 Klaipėdos Gintaro SC
2 Kajus Stankevičius 2004 Kauno PM
3 Smiltė Plytnykaitė 2007 Sostinės SC
4 Sylvia Statkevičius 2007 Etobicoke SC
5 Patricija Geriksonaitė 2007 Šiaulių Delfinas
6 Rokas Jazdauskas 2005 Panevėžio Žemyna
7 Danielis Kvederis 2004 Klaipėdos Gintaro SC
8 Kiril Stepanov 2005 Sostinės SC
9 Tomas Lukminas 2004 Panevėžio Žemyna
10 Marija Romanovskaja 2006 Kauno PM
11 Beata Jakštaitė 2005 Panevėžio Žemyna
12 Matas Činga 2005 Panevėžio Žemyna

Europos jaunimo olimpinio festivalio rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Smiltė Plytnykaitė 2007 Sostinės SC
2 Sylvia Statkevičius 2007 Etobicoke SC
3 Patricija Geriksonaitė 2007 Šiaulių Delfinas
4 Karilė Ališauskaitė 2008 Kauno SM Startas
5 Guoda Stančikaitė 2007 Kauno PM
6 Vytė Gelažytė 2007 Panevėžio Žemyna
7 Guoda Tručinskaitė 2008 Šiaulių Delfinas
8 Rusnė Vasiliauskaitė 2007 Kauno PM
9 Kristupas Trepočka 2006 Panevėžio Žemyna
10 Mantas Kaušpėdas 2007 Klaipėdos Gintaro SC
11 Ieva Visockaitė 2007 Kauno PM
12 Kostas Vaičiūnas 2006 Panevėžio Žemyna

FINA pasaulio šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Sebastian Konecki 2003 Sostinės SC/LVJC

FINA pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/LVJC
2 Urtė Valeišaitė 2005 Sostinės SC

LEN Europos jaunimo šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/LVJC
2 Urtė Valeišaitė 2005 Sostinės SC

LEN Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Luknė Liandzbergaitė 2006 Šiaulių Delfinas
2 Miglė Dambrauskaitė 2006 Šiaulių Delfinas

Rėmėjai ir partneriai

2022 m. Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas
Palanga | 25 m | 2022 11 25-26
Nuostatai | Rezultatai

2022 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas
Kaunas | 50 m | 2022 11 26-27
Nuostatai | Paraiška | Dalyviai | Rezultatai 1/2